Dodavatel energií

Moderátor: Living

Re: Dodavatel energií

Odeslatod DejvS v Stř 31. Črc 2019 1:07:32

Ondras85 napsal:
MaraK80 napsal:
Markicek napsal:Dával jsem se na to Armex energy, že tam to vychází cenově nejlépe, jakým způsobem k nim mohu přejít?

určitě to vychází cenově lépe, i nám to tak vyšlo, já tam raději zavolal, je to rozumnější volba, mně pomohli se změnou dodavatele a hned jsem měl o starost méně

však co jsem sledoval ceny dodavatelů, tak opravdu armex je nejlevnějším dodavatelem v ČR, a ani jsem u nikoho neviděl výhodnější podmínky než má právě armex

přesně tak, s radostí jako obch zástupce u nich pracuji, vždy vyplata včas, příjemny kolektiv, navíc mě to i baví
DejvS

Odeslatod DejvS v Stř 31. Črc 2019 1:08:21

Markicek napsal:Dobrý den poradíte mi prosím, který dodavatel energií je nejlevnější? od koho se to opravdu vyplatí?

Nejlevněji tě aktuálně vyjde Armex, přechazi k nim i hodně lidi co jsem tak sledoval
DejvS

Odeslatod RichardSabela v Ned 08. Zář 2019 21:37:42

DejvS napsal:
Markicek napsal:Dobrý den poradíte mi prosím, který dodavatel energií je nejlevnější? od koho se to opravdu vyplatí?

Nejlevněji tě aktuálně vyjde Armex, přechazi k nim i hodně lidi co jsem tak sledoval

já jsem u nich delší čas a nikdy žádný problém s nimi nenastal, navíc tam pracuje i brácha, který si je vychvaluje, takže o to větší důvěra k nim je
RichardSabela

Odeslatod RichardSabela v Ned 08. Zář 2019 21:40:00

jestli chcete spoolehlivého, levného dodavatele, který nemá podomní prodej, tak Armex Energy to vše splňuje, výhodnějšího dodavatele jsem nikde nenašel
RichardSabela

Odeslatod ZdenekO v Pon 07. Říj 2019 22:20:40

DejvS napsal:

hledal jsem, kam by se dalo přejít pokud možno za co nejméně a také mě nejlépe vyšli oni
ZdenekO

Odeslatod ZdenekO v Pon 07. Říj 2019 22:21:33

RichardSabela napsal:

jestli chcete spoolehlivého, levného dodavatele, který nemá podomní prodej, tak Armex Energy to vše splňuje, výhodnějšího dodavatele jsem nikde nenašel

na Armexu je skvělé, jednak, že jsou levní, ale jsou také féroví a nemají podomní prodej
ZdenekO

Odeslatod ZdenekO v Pon 07. Říj 2019 22:24:44

DejvS: takže myslíš, že jako pracovní příležitost pro syna značka ideál jít k Armexu ?
ZdenekO

Předchozí

Zpět na Stavba a dům