Chorvatsko-Mimice

Moderátor: Living

Chorvatsko-Mimice

Odeslatod lima v Čtv 02. Čer 2011 19:04:14

Ahoj máme v plánu jet na dovolenou v srpnu do Chorvatska.Vybrala jsem Mimici ta je 11km od Omiše.Nebyl jste tam někdo.Díky za každou imformaci. lima :D
lima

Re: Chorvatsko-Mimice

Odeslatod spu v Pát 03. Čer 2011 5:47:00

jsme rádi že máme na jídlo a nájem natož jezdit do nějaká myše. :undecided:
ale možete čerpat zkušenosti třeba zde http://forum.ihvar.cz/index.php
spu

Odeslatod loro v Pát 03. Čer 2011 8:58:44

Lima, záleží, čo od dovolenky čakáte. Pre pár rokmi sme boli v Ruskamene, myslím, že je to vedľajšia dedina. Pláž nebola zlá, kamienková, omnoho lepšia ako na severe. Ale aj tak, žiadna riviéra.Omiš je malé mestečko, niektomu sa páčilo, ale bolo hrozne preplnené, obchody na nákupy neboli zlé, ale bolo tam i plno tých stánkov s lacnými čačkami, takže niekedy sa predrať ulicou bol problém. V okolí je pekná príroda, pekné miesto na výlety. Reštaurácie nič moc. Samozrejme dalo sa slušne najesť, ale na výber
veľa reštaurácii nebolo. A večer nuda, všade mŕtvo, už po 20 hod. Možno to v Mimici, bude iné. Teda služby oproti "severu" omnoho horšie. Teda čo ma najviac štvalo :D , ja veľmi nepijem alkohol, iba v lete mám rada nejaké mojito, alebo gin s tonikon a to vôbec nemali a iba tie ich pálenky. Tak som si to musela odpustiť. Ja by som tam už viac krát nešla/teda nielen kvôli ginu :D /. Bol tam neuveriteľný kľud, ak vám to tak vyhovuje , tak je to pre vás ideálne,podľa mňa tam skapal pes.My najradšej chodíme na predĺžené víkendy s väčšou partiou do mestečka Rovijn, síce horšie pláže, ako skoro všetky na severe, ale tá atmosféra prístavného mestečka nám vyhovuje. Rybí , ovocný a zeleninový trh, plno super reštaurácii, krásne kamenné mestečko.Neuveriteľná, príjemná atmosféra. Ale už máme dospelé deti, takže ležať pol dňa na pláži sa nám nechce, decká si len zaplávajú a syna už len potom zaujíma jedlo a dcéru handry. :)
loro

Odeslatod lima v Pát 03. Čer 2011 10:32:18

loro od dovolené očekáváme spíše klidnější dovolenou.Spíš malé pláže než velké kde je moc lidí.Proto hledáme nějaké menší městečko nebo vesničku,kde budou menší pláže,čisté moře a pěkná příroda.Boužel ono vždy na obrázku vypadá krásně a pak je realita jiná.Jinak slyšela jsem ,že Omiš nic moc.Jo ještě mě děsí v 8 večer klid.Chci klidnější dovolenou ,ale v 8 spát chodit nebudu.loro díky asi budu ještě hledat.spu díky podívam se.lima ;)
lima

Odeslatod myša v Ned 05. Čer 2011 18:57:50

Lima-nikdo neříká,že musíte jít v 8 hodin spát ;)
Letos se taky chystáme do Mimic.Myslím,že jde o klidnější místo,tak jako okolní městečka Pisak,Marušiči ap.Kdo chce,večer sedne do auta a zajede si do Omiše,Brely nebo Makarské.My spíše vyhledáváme právě takové klidnější místa,kvůli dětem.Někde jsou promenády, které vedou do vedlejších městeček.Uvidíte/me :)
Loro-do Ruskamenu bych taky nejela :|
myša

Odeslatod lima v Pon 06. Čer 2011 15:19:44

myša napsal:Lima-nikdo neříká,že musíte jít v 8 hodin spát ;)
Letos se taky chystáme do Mimic.Myslím,že jde o klidnější místo,tak jako okolní městečka Pisak,Marušiči ap.Kdo chce,večer sedne do auta a zajede si do Omiše,Brely nebo Makarské.My spíše vyhledáváme právě takové klidnější místa,kvůli dětem.Někde jsou promenády, které vedou do vedlejších městeček.Uvidíte/me :)
Loro-do Ruskamenu bych taky nejela :|

myšo jo našla jsem si o Mimicic pár recenzí tak ještě zvažujeme.Je tam prý hlučná maistrála tak dneska budem vědět kde máme apartmán umístěný.Jinak díky lima :D
lima

Odeslatod LN v Úte 07. Čer 2011 6:11:51

Myslím, že vybíráte u Vávry,co? My byli v Tafra. Výhodou byla soukromá pláž, super odložiště na věci, nic se nemuselo tahat po schodech zase nahoru. Na tu veřejnou jsme se byli jen podívat. Počítejte s velkým kopcem, pláž vypadala vcelku fajn. Je zde jeden obchod, který je u hlavní magistrály, což je opravdu nepříjemný - a to jsme mladý lidi, bez dětí!
My máme rádi taky klidnější místa, ale tohle bylo už moc. Nakupovat se muselo jezdit do Omiše, najíst v podstatě také,zmrzka, ovoce, vše mimo. Omiš je pro mě naprosto hnusné letovisko. A to stačilo ho navštěvovat.
LN

Odeslatod lima v Úte 07. Čer 2011 9:14:30

LN díky našla jsem recenze z minulého roku a do mimic nepojedem :( .Vypadá to tam pěkně,ale mám dvě děti a nechci pro všechno jezdit.Taky žádná odpověd zda je apartmán blízko magistrály tak už to neřeším a jdu hledat dál.Kdyby někdo věděl o menším klidnějším městečku,kde je víc menších plaží,hezká příroda tak dejte prosím vědět.Díky lima :)
lima

Další

Zpět na Ostatní a volná diskuze