Kloubní preparát-funguje nějaký?

Moderátor: Living

Re: Kloubní preparát-funguje nějaký?

Odeslatod Kohant v Pát 22. Říj 2010 7:45:45

Pobelháš.
Čtenářkám přeji hezký den!
Kohant

Odeslatod Ljuba v Pát 22. Říj 2010 10:40:22

Mam s takymi preparatmi uz svoje skusenosti a s ortopedmi tiez. Ortoped urobil rentgen, skonstatoval, ze mam degeneraciu kolennych klbov prveho stupna a stratil zaujem. Na otazku, a co preparaty na klby, len odpovedal, ze proces je nenavratny a poistovna to nepreplaca. Dokedy z Vas nebude invalid, nebudu ortopedi mat o Vas zaujem.O prevenciu sa nestaraju.
Vyskusala som uz niekolko znaciek a myslim, ze pomahaju, a maju aj podobne zlozenie. Striedala som ich aj s tabletkami obsahujucimi kolagen (na chrupavku). Momentalne pouzivam dvakrat rocne Inovo 5(firma Barny´s), pretoze obsahuju aj kolagen aj kyselinu hyaluronovu. Neliecia, ale vyzivuju klby a spomaluju proces ich opotrebovania. Manzel zacal brat preventivne, syn sportuje (sport, co zatazuje kolena), tak obcas berie tiez.
Treba nezanedbavat pohyb, na klby je dobre bicyklovanie, plavanie. Len tabletky to nespravia.
Ked precitate navody k nim, tak zistite, ze vacsina z nich ma aj zlozku proti bolesti. Velmi rychlo proti bolesti pomaha krem Arthrostop, ale obsahuje parabeny. Su to konzervacne latky a vela ludi ma na nich alergiu, ja tiez. Tak uz nepouzivam.
A na zaver, diskusia na tuto temu uz bola na Livingu, takze vyhladajte.
Ljuba

Odeslatod Gullijana v Čtv 28. Říj 2010 1:59:05

Chci jenom přispět, že já již manželovi kupuji jenom :palec_up: GS Condro Forte a polyká ho, (ale musí se,aby byl účinný, brát na mastný podklad) již deset měsíců v roce, protože bohužel k lékaři jej nedostanu. Kdysi tam byl a řekl mu, že na jednom kloubu má trojku na druhém čtyřku a když se zeptal co s tím, tak že na jeho věk je to brzo a aby vydržel co nejdéle, tak polykal po dříve určených dvou měsících Proenzi, ale protože mezi doba byla pro něj dlouhá, tak jsme zjistili, že GS Condro mu pomohlo víc a nyní již druhým rokem jej bere pořád. Nadváhu si myslím, že nemá při 186cm váží do 90kg když má nějaký kilo nad, tak hned to pozná na nohách, tak upravím jídlo a zase může fungovat, je pravdou, že sport si neodpustí, ale GS Contro Forte vždy když je v akci, tak nakoupím, aby mohl chodit.

A musím říct, že mně pomohl taky, v noci mně asi dva měsíce brněly ruce a byla to hrozná bolest, ani ne brněly, ale bolely i mně to budilo a doktorka po rengenu mi jenom řekla, že už se to nezmění, že mám artrozu a když jsem se ptala, jak se zbavím bolesti, tak mi řekla, že v tom mi nepomůže že mám věk (měla jsem dva roky po padesátce)to že je neměnné, tak jsem práskla dveřma bez pozdravu a víckrát mě tam nikdo neviděl, při představě, že se bolesti dle ní nezbavím. Doma jsem začala polykat Proenzin (to ještě tenkrát jej manžel bral) vybrala jsem dvě balení a měla jsem pokoj až do teď což je již víc, jak pět let. A paní :palec_down: doktorka s titulama mě odsoudila k doživotní bolesti a ani jsem jí nestála za to, aby mi řekla co si mám koupit když mi sama nic nenabídla.
Tak bez titulů pomocí potravinářských doplňků jsem se vykulírovala sama. Jsem si vědoma toho, že k dokrotům nechodím, jenom když už mě musí něco hodně bolet, tak jsem se u :smiley25: ní zjevila tenkrát po skoro pěti letech a tak mi to dala najevo.
Kupuji pořád vitamíny, někdo říká, že je to mrhání peněz, je pravda že jsou drahý, ale my obá dvá nemarodíme, vždycky nám něco naordinuji a i chřipky se nám vyhýbají. Nedávno byl manžel na cholesterolu a vyšel mu taky dobře.
Takže vzhledem k tomu, že doktory nemusíme, tak používáme potravinářské doplňky. :lol:
Gullijana

Odeslatod frantisekklapal v Sob 06. Čer 2020 22:51:24

No, ono s těmi kloubními preparáty je to těžké. Sám jsem jich pár zkoušel a přišlo mi, že některé nefungovaly vůbec a jiné jen částečně. Co se mi ovšem hodně osvědčilo je například Harmonelo Flexi z https://imunity2go.harmonelo.shop/ Ten teď beru už několik měsíců a cítím, že jako jeden z mála opravdu pomáhá.
frantisekklapal

Odeslatod pvpzonevc v Pát 12. Čer 2020 17:53:16

Želiš se kladiti na sport? Onda ste ovdje lumibet comlive, jer ovdje možete pronaći stvarno cool kladioničar, koji se može i treba vjerovati! Siguran sam da ćete sigurno biti zadovoljni njegovom upotrebom
pvpzonevc

Odeslatod teri.smet v Pon 15. Čer 2020 11:15:50

Já mám skvělé zkušenosti s Wobenzimem, mrkněte tady https://www.recenzin.cz/wobenzym-recenze/ není to přímo prípravek na klouby, ale funguje dobře na všechny záněty, nebo např. po operaci kolene apod. Přečtěte si na co vše působí, ale často problémy s koleny nejsou pouze špatnou výživou.
teri.smet

Odeslatod RadkaDvorakova v Ned 02. Srp 2020 13:12:54

Já mám stejně jako teri.smet dobré zkušenosti s přípravkem wobenzym. Jsem už dva roky po operaci kolene a pořád mě bolelo. Nejhorší to bylo, když se měnilo počasí. To jsem kolikrát ani nemohla chodit. Zkoušela jsem různé mastičky, ale ty mi vůbec nepomáhaly. Pak jsem si zkusila koupit wobenzym, protože jsem ho viděla v reklamě a je to díky němu mnohem lepší :-) . Mrkni se na https://www.testino.cz/wobenzym , je tam pěkně vysvětlené, co to wobenzym je a jak funguje :-) .
RadkaDvorakova

Předchozí

Zpět na Ostatní a volná diskuze