Výstava achimenes ve Fata Morganě

Moderátor: Living

Re: Výstava achimenes ve Fata Morganě

Odeslatod Vobluda El v Stř 11. Srp 2010 11:42:10

Vobluda El

Odeslatod SisiV v Stř 11. Srp 2010 12:59:40

ZDENYNKO JE TO TADY:
http://www.fuchsieliberec.cz/online-kat ... itstart=40

LONI SKORO ŽÁDNÉ - KROMĚ BEZEJMENNÝCH NEMĚL, KRÁSNĚ SE JEHO NABÍDKA SHODUJE S NABÍDKOU DIBLEYS.... ALE ALESPOŇ NĚKDO ROZŠÍŘIL NABÍDKU, POKUD BUDOU TAKOVÉ JAKO MAJÍ BÝT, TAK JE TO DOBŘE
SisiV

Odeslatod zdenynka009 v Stř 11. Srp 2010 17:45:31

Děkuji za informaci. Nahlédla jsem. Velký výběr nemá, ale konečně se někdo o tyto báječné rostlinky zajímá a umožňuje ostatním si je pořídit. Pokud druhy "sedí", je to dobrá konkurence pro podvodníky z Lukon Glads a další. Však s nimi většina z nás má své zkušenosti, jak bylo již dříve napsáno. :2_angry:
zdenynka009

Odeslatod Elka v Stř 11. Srp 2010 18:57:12

Ahoj Zdenko :-)
Achimeny z Liberce má tento muž: http://milmal.wbs.cz/Achimenes.html
tak se mrkni, jestli sedí.
Oni neposílají (pokud si pamatuji), jen k osobnímu odběru, mohla bych ti popř. nějaké, co by sis vybrala, přivést, až pojedu zase na chalupu.
Elka

Odeslatod zdenynka009 v Stř 11. Srp 2010 20:59:56

Ahoj Lenko :lol:
jsem ráda, že žiješ a že jsi se ozvala. Na stránky milmala jsem se dívala náhodně včera. Mám dojem, že sedí. Tedy ty honzíci, ne milmal. Jinak děkuji za nabídku, ale už nemám honzíky kam dávat, a to mám ještě slíbené nějaké na podzim! :roll:
Je to sice smutné, ale nikdo nemůže mít achimeny všechny, ani botanická ne. Můžeme si jenom vybrat, které se nám líbí, sehnat je, nějakou dobu je pěstovat a obdivovat a po čase vyměnit za novější atd.
Však to všechny známe. Ale díky. A dej sem hlavně nějaké foto! I na tvoje stránky jsem se mrkla. :smiley12:
zdenynka009

Odeslatod Vobluda El v Čtv 12. Srp 2010 8:30:17

No, já od pana Pevného kupuju již několik let fuchsie a s těmi jsem spokojená (zdravé a správně určené). U honzíků jsem si koupila kvetoucí rostliny a po porovnání s fotkami na internetu si myslím, že v tom má pořádek taky. Několik nepojmenovaných kultivarů tam taky měl, ale tak alespoň to přizná rovnou a nevydává je za jiné. Na jaře jsem si koupila několik rhizomů v Praze v jednom krámku a teda, vyrostlo mi z nich úplně něco jiného než to mělo být :smiley17: A když se vám zdá nabídka malá, poraďte kde jich mají víc? Já mam se sháněním celkem problémy :smilie11:
Vobluda El

Odeslatod SisiV v Čtv 12. Srp 2010 9:00:29

JAK PÍŠEME - PRO NÁS JE NABÍDKA MALÁ, MÁME VÍCERO ODRŮD A TAKÉ PÍŠEME, ŽE JSME RÁDY, ŽE KONEČNĚ TAKY NĚKDO ACHIMENESKY NABÍZÍ. JÁ OSOBNĚ SHÁNÍM VŠUDE MOŽNĚ PO CELÉM SVĚTĚ, NA AUKCÍCH, U ŠLECHTITELŮ, MĚNÍM.
TAKY NOVĚ NABÍZELI CELKEM SLUŠNOU NABÍDKU - ALE PRÁVĚ SKORO VŠECHNY JSOU TEĎ V NABÍDCE V LIBERCI NA DIBLEYS.COM
(http://WWW.SAINTPAULIA-AFRICKEFIALKY.WEBSNADNO.CZ) - KATALOG ACHIMENESEK MOMENTÁLNĚ NEUPRAVUJI, ALE BRZY UZAVŘU SEKCI, MÁM SPOUSTU LETOŠNÍCH NOVÝCH FOTOGRAFIÍ.
SisiV

Předchozí

Zpět na Zahrada a pokojové květiny - ostatní