Ubytovani v Praze

Moderátor: Living

Re: Ubytovani v Praze

Odeslatod Tornado Lou v Pon 10. Kvě 2010 10:27:23

Pokud jde o ty zahrady, tak do Valdštejnský si s sebou kupte bochník chleba, je tam takovej bazének s kaprama a to je pro děti úplně nejlepší atrakce krmit tam ty ryby. My tam takhle jednou byli, děti samozřejmě na rostlinstvo prdí, ale svašiny kaprům jsme naházeli a zabavilil se u toho bezvadně.
Tornado Lou

Odeslatod Ivka v Ned 23. Kvě 2010 15:46:23

Dekuji za vsechny namety, bohuzel svagrova nedostala vic dovolene, tak bude Praha letecky- za 1 den.
Tak co rikate na trasu Hl.nadrazi- Malostranska, projit Hradcany A Chram Sv.Vita, Nerudovka,Malostr.nam., Karluv most. Mate nekdo tip na dobrou restauraci v okoli? Pak Staromestske nam. a Vaclavak.
Ja vim, je to barbarstvi, ale snad to jindy vyjde v klidu.
Ivka

Odeslatod Tornado Lou v Ned 23. Kvě 2010 20:54:34

Napiš co chcete jíst a jaká je cenová představa.
Tornado Lou

Odeslatod Ivka v Ned 23. Kvě 2010 21:13:50

Budeme mit s sebou 3 pubertacky,tak by to na jedne strane bylo jednoduche.Ale svagrova je italka,tak bych rada neco trochu ceskeho.
Zadny extra luxus,spis neco utulneho.Abych rekla pravdu,nemam o prazskych cenach prehled, tak ale neco v te stredni cennove relaci.
Ivka

Odeslatod HonzaPM v Ned 23. Kvě 2010 21:59:30

Když české hezké, co tak Mlsnou kozu nebo Potrefenou husu? :x-winking:

Pod Petřínem
http://www.lunchtime.cz/mlsna-koza/

Např. na Starém městě
http://www.potrefenahusa.cz/pp/jnp/cz/p ... o_nas.html
HonzaPM

Odeslatod Tornado Lou v Úte 25. Kvě 2010 14:41:42

Takže když tedy pominu pizzerie, tak na Starém Městě něco českého by nemuselo být špatné jít k Zelenému stromu (roh Husova a Betlémské náměstí) - plzeňská restaurace, česká klasika (guláš, svíčková, vepřo knedlo) za přibližně 150,-, plzeň dvanáctka 30,-, bacha couvert (tím mě minule dost naštvali) 15,- na osobu. Velmi příjemná zahrádka ve vnitrobloku.
Tu Potrefenou husu v Platnéřské moc nemusím, připadá mi to dost drahé v porovnání s kvalitou a velikostí porcí.
Jako útulné by se vám mohlo jevit restaurace Století v ulici Karolíny Světlé, je tam taky velice příjemná obsluha, bohužel jejich jídelní lístek aspoň pro mě je dost tragický - typ minutkové maso s něčím na padesát různých způsobů. No ale někomu to vyhovuje, tak proč ne.
Pokud jsou hosti ochotni vyzkoušet vegetariánskou restauračku, tak je vynikající Lehká hlava v uličce Boršov (jde se tam taky z Karolíny Světlé). Doporučuju zejména lilkovou quesadillu a jejich dezerty. Mohlo by to být fajn pro puberťačky, ale jednou jsem tam vyslechla i rozhovor nějaké české holky s její cizí kamarádkou, kdy ta cizinka měla problém si něco vybrat z jídelního lístku, protože vždycky jí na tom jídle něco nechutnalo, nakonec to uzavřela slovy "mě totiž moc nechutná zelenina". Říkala jsem si, že to je dost problém ve vegetariánský restauraci :mrgreen:
Tornado Lou

Odeslatod jakr v Úte 25. Kvě 2010 15:10:52

do te Mlsne kozy bych nikoho nebrala - obsluha jak v pripade mem (1x), tak v pripade kolegyne (vicekrat - nepoucila se), byla velmi neprijemna az protivna. Naopak velmi prijemna obsluha a i fajn jidlo je hned za rohem, ve Vitezne ulici (smerem k Narodnimu divadlu hned v prvnim bloku od Ujezda po prave strane) - neco jako Zlata Praha nebo tak (dost turisticky nazev), jednou jsme tam z nouze zapadli - cca 8 lidi, a fakt jsme byli prekvapeni, ze to neni ani uplne turisticke, ani predrazene a obsluha byla necekane vstricna.
jakr

Odeslatod jarulko v Čtv 07. Bře 2013 12:48:27

Ahoj,

pokud mohu doporučit do budoucnosti, mám dobrou zkušenost se stránkami http://www.galahotels.com nebo http://www.trivago.cz. Přes galahotels jsou levné no menší výběr a trivago zas porovnává cenové nabídky všech rezervačních stránek, tak je tam toho opravdu hodně ;)

Jarka
jarulko

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze