Betonové podlahy-firma na Jižní Moravě

Moderátor: Living

Re: Betonové podlahy-firma na Jižní Moravě

Odeslatod zako v Úte 23. Úno 2010 18:29:55

Link napsal:Dobrý den, za nedlouho nás čekají podlahy (cca 160m2 dvoupodlažního RD) a jelikož nemáme podlahové topení tak uvažujeme o betonových podlahách na místo o dost dražšímu anhydritu. Bohužel se mi nedaří najít v okolí Brna, Vyškova i Prostějova firmu, která betonové podlahy dělá. Prosím nemáte někdo nějaký kontakt nebo zkušenosti??? Předem moc děkuji.

Dobrý den, po přečtení jak Vašeho tak i několika dalších příspěvků jsem se rozhodl sdělit svůj názor k celé záležitosti.
Sám jsem u jedné firmy která dělá betonové podlahy pracoval. Po čase jsem se jestě s kolegy rozhodl osamostatnit, pořídili jsme vše potřebné a již rok děláme strojně hlazené betonové podlahy. Vjednom příspěvku byl dotaz na rovinu a záruky. Rovinnost je dle norem 2mm na 2m a záruka 36 měsíců.Nejsme sice z okolí Brna ,ale děláme po celé republice ,jsme od Dačic což je cca 100km. V případě zájmu se můžete podívat na http://www.fasapo.eu nebo se ozvěte na tel.či mail. Všem, kteří budou mít případné dotazy rád odpovím.
zako

Odeslatod drkan v Úte 23. Úno 2010 18:57:02

zako - opět reklama, ale na rozdíl od jistého rádobyprojektanta který tu prezentuje své ulítlé výtvory, tu vaši vítám :) Jste tedy, co se betonových podlah týká, profík, máte určitě co říct k tématu poměr betonové směsi a následné kvality. V jakém poměru mícháte, nebo jaký beton chcete po stavebníkovi aby v betonárce objednal ?
drkan

Odeslatod mendi77 v Úte 23. Úno 2010 19:56:00

No, super, že se také někdo ozval a lidi nemusejí dávat své peníze lidem do jiné země :)
mendi77

Odeslatod marat v Úte 23. Úno 2010 20:17:50

mendi77 napsal:No, super, že se také někdo ozval a lidi nemusejí dávat své peníze lidem do jiné země :)

Akorát nechápu, proč mají všechny fotografie "Před porodem.." a 50kč navíc není konkurenceschopná cena! Poláci mají jedinou vadu v míchaných poměrech, jinak naně není špatná reference, tak si těžko někdo veme dražší partu bez historie.
marat

Odeslatod zako v Úte 23. Úno 2010 20:40:39

marat napsal:
mendi77 napsal:No, super, že se také někdo ozval a lidi nemusejí dávat své peníze lidem do jiné země :)

Akorát nechápu, proč mají všechny fotografie "Před porodem.." a 50kč navíc není konkurenceschopná cena! Poláci mají jedinou vadu v míchaných poměrech, jinak naně není špatná reference, tak si těžko někdo veme dražší partu bez historie.

Na našich stránkách došlo k problému se zobrazením fotek na nápravě se pracuje. naše cena je od 150kč za m2 za zpracování.Tuto práci děláme déle než 6 let akorát jsme dělali pro firmu než jsme se osamostatnili a založili si vlastní. O cenách konkurence máme celkem slušný přehled a proto si nemyslím že jsme dražší.Všichni mají zhruba stejné ceny vzhledem k nákladům a náročnosti.
zako

Odeslatod zako v Úte 23. Úno 2010 20:52:28

drkan napsal:zako - opět reklama, ale na rozdíl od jistého rádobyprojektanta který tu prezentuje své ulítlé výtvory, tu vaši vítám :) Jste tedy, co se betonových podlah týká, profík, máte určitě co říct k tématu poměr betonové směsi a následné kvality. V jakém poměru mícháte, nebo jaký beton chcete po stavebníkovi aby v betonárce objednal ?

Beton si mícháme na místě strojem Brinkman DC260/43 kterým zároveň dopravujeme pomocí hadic beton až na místo zpracování.Množství potřebného materiálu Vám mohu vypočítat dle m2 a vrstvy.
zako

Odeslatod mendi77 v Úte 23. Úno 2010 21:02:09

marat napsal:

Marate, odkud víš, jakou recepturou míchají Poláci beton - v jakém poměru? Já to střílel těžce od boku a Sniegorski mi říkal, že dělají stejný poměr jako B15. Takže já bych s tímto argumentováním moc nevyrukovával ;) Jestliže máš na stavbě 2 plné tatry potěru a máš tam 2 palety cementu, tak jediné co je pro mě měřitelné je cement (je pytlovaný), pak snad můžu jen nějak zpětně dopočítat dle objemu, kolik tun do toho přišlo potěru.

A nemysli si, že to kdokoli jiný míchá jinak, takhle to míchají všechny mnou oslovené firmy, dokonce i poměry sedí (tatra potěru na 1 paletu cementu).
mendi77

Odeslatod zako v Stř 24. Úno 2010 11:48:06

[quote="zdenal1974"]Mendi:Obecně se strojní betony pohybují cca 150 - 180 kč za 1 m2 bez materiálu.

Tak by mě tedy opravdu zajímalo, co je na těch kletovaných (strojně hlazených)betonových podlahách, tak zvláštního a výjmečného.Zájímalo by mě to (pro všechny rejpaly)z pozice stavitele svého RD dodavatelskou formou a svépomocně, a né z pozice spolumajitele podlahářské firmy.Protože kromě zkušeností Medndiho, jsem o betonových"kletovaných" a hlavně rovných podlahách nic pozitívního neslyšel.Hernajs, když se ceny za m2 bez materiálů(armovací PVC vlákna, písek, cement, plastyfikátor, doprava, spotřebovaná elektrika a voda) pohybují od 150-180 Kč/m2. :( Na kolik tedy potom kletované betonové podlahy pro teplovodní podlahové vytápění o celkové Tl 60 mm výjdou??????? :roll: To by mě tedy fakt zajímalo.Poskytují pánové z Polska, také záruku na své dílo? Garantují, že bude rovnatost povrchu do 2mm/2m,jako je tomu u AE podlah, a že se mě beton po x letech nebude zprašovat(drolit,rozpadat)?

Dodrý den,chtěl bych reagovat na Vaše dotazy.Strojním zahlazením se povrch uzavře a vznikne hladká vrstva která se nedrolí.
Cena je v rozmezí které jste uvedl a to jak pro podlahové topení tak bez.
V případě dobře udělaného podkladu je rovinnost 2mm/2m normou a není ji problem dodržet ,záruka je 36 měsíců.
zako

PředchozíDalší

Zpět na Stavba a dům