sbírám reklamní hrníčky

Moderátor: Living

Re: sbírám reklamní hrníčky

Odeslatod Vaneza v Pát 08. Srp 2008 13:11:26

Jsem moc ráda, že se Vám moje sbírka líbí a jen tak na okraj, myji jen tak 2x do roka, podle potřeby a nálady :-))))
Vaneza - sběratelka reklamních hrníčků
http://www.vaneza.cz
Vaneza

Odeslatod Vaneza v Ned 28. Pro 2008 13:27:54

Ahoj, jdu poděkovat všem lidičkám z Livingu co mi poslali hrníčky do mojí sbírky a popřát vše nejlepší do nového roku.
Pro zajímavost moje sbírka má už skoro 2000 ks, tedy ke dnesnímu dni přesně 1948ks.
Vaneza

Odeslatod martali71 v Ned 28. Pro 2008 16:11:52

Vaneza: Ahoj mám nejaké hrnčeky mohla by si mi napísať kde ti ich mám poslať??? :D :D :D
martuš
martali71

Odeslatod bambik v Ned 28. Pro 2008 18:38:29

Ahoj, zírám na tvoji sbírku!

ve sklepě mám ještě pár hrnků od stavby..nabrala jsem reklamní hrnky v kanceláři, kde je nikdo nechtěl.. pro zedníky a řemeslníky na kafe.. co nerozbili, bych Ti klidne poslala - ale na stránkách jsem na rychlo nenašla adresu. mohla bys mi ji napsat?? třeba jako soukromou zprávu, jestli nechceš sem... pošlu je hned, akorát mi tam v prádelně zavazejí
:-))
bambik

Odeslatod Vaneza v Pon 29. Pro 2008 15:16:14

martali71 napsal:Vaneza: Ahoj mám nejaké hrnčeky mohla by si mi napísať kde ti ich mám poslať??? :D :D :D

Ahoj a děkuji, napsala jsem Ti adresu do soukromých zpráv.
Vaneza

Odeslatod martali71 v Pon 29. Pro 2008 16:03:23

Pre Vanezu: Hrnčeky dnes zabalím a zajtra pošlem poštou. Krásny Silvester a šťastný nový rok 2009. Marta :D :D :D
martuš
martali71

Odeslatod dáša v Úte 30. Pro 2008 17:06:59

Taky bych ti něco poslala, ale nemám odvahu. V létě jsem posílala tady karkulce skleněné dózy, první krabice byla v pořádku, ale v druhé to bylo na střepy. Pošta s tím hodně špatně zachází i když je tam nálepka křehké sklo. Jaké máte zkušenosti vy? Napiš mi jen město odkud jsi, třeba najdu nějakou jinou cestu jak ti to doručit.
dáša

Odeslatod Vaneza v Stř 31. Pro 2008 10:54:15

dáša napsal:Taky bych ti něco poslala, ale nemám odvahu. V létě jsem posílala tady karkulce skleněné dózy, první krabice byla v pořádku, ale v druhé to bylo na střepy. Pošta s tím hodně špatně zachází i když je tam nálepka křehké sklo. Jaké máte zkušenosti vy? Napiš mi jen město odkud jsi, třeba najdu nějakou jinou cestu jak ti to doručit.

Ahoj, návod jak balit hrníčky mám popsaný na stránkách, osobně si nenechávám posílat nic křehce, ale většinou jen doporučeně, mnohdy i jako obyčejnou zásilku a je to divné, ale křehký balíček přijde rozbitý a obyčejný v pořádku.
A co je nejdůležitější při balení, aby se hrníčky v krabičče nedotýkali, aby byl balíček tak plný nějaké výplně, že při otočení balíčku se v něm nic nepohne. Vhodné je když má každý hrníček svou krabičku, nebo jsou nějak proložené. A taky velká krabice musí být pevnější ( od bot...)

A jinak bydlím kousek od Prostějova.
Vaneza

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze