Jak se staví sen

Moderátor: Living

Re: Jak se staví sen

Odeslatod Kemia v Sob 24. Lis 2007 20:00:38

Eli73: Taky by mě to zajímalo. Řekla bych ale, že jde těm designérům jen o styl, ne o praktičnost (viz poznámka architekta ve starším díle, že pohodlí je o sugesci, nebo nějaká podobná blbost).
Kemia

Odeslatod žužu v Sob 24. Lis 2007 20:02:42

Bola to vynikajúca premena - mala vtip, šmrnc, bola originálna, elegantná a nápaditá a krásne vyzdvihla pôvab staého činžovného bytu - brala by som ho hneď. Aký rozdiel proti preplácaným a tuctovým interérom prezentovaným v českých časopisoch o bývaní. Chápem, že pre mnohých to môže byť nestráviteľné, ale presne takýchto bytov by malo byť ukazovaných čo najviac.
žužu

Odeslatod market.ka v Sob 24. Lis 2007 22:49:19

nikdo tu nenarazil na to niceni stavajiciho nabytku, to vam neni proti srsti? ja bych (new_smile_puke)
market.ka

Odeslatod Eva_13 v Ned 25. Lis 2007 8:24:17

market.ko, já na to narazila :) Psala jsem, že už jsem na to rezignovala. Myslím, že už většina rezignovala taky.
Eva_13

Odeslatod žužu v Ned 25. Lis 2007 10:04:25

videla som iba posledné dva diely a neviem, na čo narážate vetami o ničení nábytku. Ja som videla, že hodne kúskov nábytku zachránili a použili v nových interiéroch, ostatné v tom predchádzajúcom diele odložili niekam do sklepa. V tom poslednom dokonca zachovali krásne staré dvere na kuchyni, ktoré by majiteľ kľudne vyhodil. A že rozmlátili starú zhnitú kuchynskú linku, ktorá aj tak skončila na smetisku? Vy by ste ju asi rozmontovávali na šrobiky dva dni, ale oni na celú prestavbu mali len 7 dní. A neviem si predstaviť, ako odstrániť stenu bez rozmlátenia ;)
žužu

Odeslatod kiwi v Ned 25. Lis 2007 10:54:40

Tak jsem se včera teda koukala poprvé. Psychicky jsem byla připravená na to rozbíjení ,ale i tak jsem zírala s otevřenou pusou :S. Tohle je mi teda taky hodně proti srsti. Nechápu trhání peřin a dělání zbytečného bordelu! No, asi se potřebujou nějak odreagovat než vypustí své geniální nápady... Mě se teda taky líbilo, že nechali ty staré kousky a fialová na zdi se mi taky líbila ;)K tomu tmavému dřevu a letitému nábytku to myslím jde. Kuchyň se mi líbila moc. Nezařídila bych si tak svou-mám ji malou, ale ty krásné kontrasty na velkém prostoru...
Proti stropu bych taky nic neměla. Dle mého použili osobitou představivost, která se určitě liší od pohledu většiny. Ložnice taky v pohodě. Kontrasty mi nevadí, trošku nepraktično taky ne ;) Takže: vadí mi ta agresivita, megafon a byla to Anife? Jestli jo, tak ta mi taky vadí.
kiwi

Odeslatod žužu v Ned 25. Lis 2007 11:35:54

kiwi máš pravdu - najslabším článkom toho programu je moderátor s megafónom, ktorý je totálne neprirozený a jeho strojená bodrosť ma ruší. Ale to je zrejme prebraté zo vzorového programu - skrátka sa snažia niečím odlíšiť a v tomto smere sa im to veľmi nedarí, ale treba sa na to pozrieť trochu z nadhľadom a hodnotiť hlavne "pred" a "po".

Anife obyčajne tiež nemusím, ale včera mi nevadila - odpustila si trápne vtipy, dokázala pekne oceniť kvality bytu a páčilo sa mi aj jej konečné zhodnotenie - že vplyvom toho interiéru sa obvatelia bytu zmenia a z batôžkárov sa stanú mladí elegantní sebavedomí ľudia. Musím súhlasiť.
žužu

Odeslatod market.ka v Ned 25. Lis 2007 13:02:25

evo, tak to jsem asi prehledla :)

zuzu, ja si naopak myslim, ze kdyby linku nejak slusneji rozebrali, zabralo by jim to mne casu, nez ji rozmlatit a pak vsechny polinka odnaset.
samozrejme bourani zdi je jina vec!

v jednom z minulych dilu treba postrikali zed v byte sprejem a pak se divili, ze to nejde premalovat. a reseni? soupli pred tu znicenou zed kus nabytku.
nevim, mne se proste to niceni nelibi, i kdyz je nejaka stara skrin oskliva, nebylo by ji nekde potreba?

a co periny? je rychljsi zpusob je odnest a vyhodit nebo roztrhat a pak sbirat peri?

a uz vubec nesouhlasim s kritkou vkusu majitelu, treba vcera jak rekl, ze kluk nema vkus (td) ale to bys musela videt vice dilu, abys videla, co vsechno delali (nicili) a z meho pohledu i hodne urazeli majitele (jejich vkus). myslet si to muzou, rict klidne take - ale ne na kameru, aby z nich udelali uplne idioty.
market.ka

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design