Jak se staví sen

Moderátor: Living

Jak se staví sen

Odeslatod Kemia v Sob 24. Lis 2007 18:58:34

Vzhledem k debilnímu vyhledavači nemůžu dohledat starší diskuzi, a tak zakládám novou. Kdo jste se dnes na tento pořad díval a jak se vám líbila přeměna?
Já mám stejné pocity jako téměř pokaždé - nelíbí se mi to. Kuchyň by ještě ušla, i když tyhle barvy nejsou moje oblíbené, akorát by mě asi štvala absence vrchních skříněk u linky a místo toho spousta polic (nesnáším utírání prachu). Kohoutek u baterie je sice stylový, ovšem mně se zdá nepraktický.
Co se mi ale zdálo hrozné, byla ložnice. Postel naprosto hnusná, strop vypadal, jako by je vyplavili sousedi z vrchního patra, a ty špalky vedle postele místo nočních stolků... (new_smile_puke)
Sice je ta přestavba zadarmo, ale bydlet bych v tom nechtěla.
Pejsek s růží se mi ale líbil moc. Ale to zase nebyl počin onoho arogantního "architekta".
Kemia

Re: Jak se staví sen

Odeslatod Eva_13 v Sob 24. Lis 2007 19:05:50

Kemia, já se koukala. Líbilo se mi, že konečně ukázali, že se s majiteli bytu domlouvají na zachování některého nábytku a na stylu úpravy.

Já už jsem u tohoto pořadu rezignovala na to rozbíjení, hlučnost a výrazné barvy.

Přišlo mi, že byt plně vystihuje to, co tem student/architekt řekl na začátku pořadu. Nejde jim o moderní přeměnu, ale o osobitou.

Mě se líbilo, že nechali ten starožitný nábytek a pár kousky ho doplnili. Plno věcí se mi samozřejmě taky nelíbilo, ale to jsem čekala.

Citace: Sice je ta přestavba zadarmo, ale bydlet bych v tom nechtěla.
Pejsek s růží se mi ale líbil moc. Ale to zase nebyl počin onoho arogantního "architekta".

Já bych neřekla, že je arogantní. Je velice přesvědčen o své pravdě, ale arogance je pro mne ještě něco trochu jiného.
Eva_13

Odeslatod matti007 v Sob 24. Lis 2007 19:16:28

Tak na mě zapůsobil jen ten velký černý stůl.

V kuchyni bych si připadala jak někde v ringu,na mě moc ostré a neútulné..

Každopádně mělo to svůj styl,konečně :)
matti007

Odeslatod uška v Sob 24. Lis 2007 19:31:13

Řekla bych že to bylo dost zdařilé. Vzhledem k tomu, že se jednalo o starý činžák, tak bych mohla i tu postel a nepraktické kohoutky v kuchyni. Určitě bych přemalovala tu fialovou barvu v chodbě a z toho botníku vyndala závěsy. Místo nich bych dala neprůhledné sklo nebo alespoň tapetu na sklo.
Ten architekt se mi zamlouval, už z jeho zjevu bylo patrné, že to nebude nic obyčejného ;)
uška

Odeslatod Eva_13 v Sob 24. Lis 2007 19:48:47

Zapomněla jsem napsat, že mě nadchlo to křeslo v ložnici. :)
Já takový ušáky miluju. Bohužel takový doma ještě nemám.
Eva_13

Odeslatod Bajka v Sob 24. Lis 2007 19:50:37

Mě se kuchyň líbila moc, trochu bych se bála tolika otevřených polic. Ale jinak moc pěkná, obývák taky, určitě se hodil do toho domu, ale ložnice se mi nelíbila. i když to byl starý dům, až takovou postel bych tam nedávala. navíc ten kontrast těch špalků, no nevím, jsem asi konzervativní. Fialovou stěnu taky nemusím, fialovou vůbec vlastně nemusím, naštěstí to není můj byt. I když takový byt by se mi líbil.
Bajka

Odeslatod kriveta v Sob 24. Lis 2007 19:52:38

No já mám pocit že páni deseinéři jsou sice hodně osobití, ale také až moc arogantní. Kdyby mladík měl vkus a svůj styl tak si nevolá na pomoc tv prima. Bydlet bych vtom nechtěla, každej by hned poznal že to není z mé hlavy. Zato minulý díl se mi líbil moc moc.
kriveta

Odeslatod Eli73 v Sob 24. Lis 2007 19:57:29

Kromě toho starožitného nábytku, co jim tak nechali, se mi byt vůbec nelíbil. Taky by mě zajímalo, kam budou dávat své věci, pokud jsem dobře viděla, tak kromě starož.skříně, botníku, polic v kuchyni tam snad žádná nebyla, nebo jsem ji přehlídla :S?
Eli73

Další

Zpět na Bydlení a design