Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Moderátor: Living

Re: Žebříček značek kuchyňských spotřebičů

Odeslatod kesur v Stř 19. Dub 2006 17:27:50

Mám digestoř CATA, 3 rychlosti, a kupoval jsem ho proto, že to je firma specializující se na vzduchotechniku. Je nejméně hlučná proti dalším značkám zde zmíněným a stála 1 990,- Kč. Tak kde vidíte problém...
kesur

Odeslatod Karkula v Stř 19. Dub 2006 17:55:02

Vestavnou troubu nebrat od Mory. Oloupaly se nám hrany na foliovaných dvířkách vedle trouby,truhlář mi řekl ,ať reklamuju netěsnost trouby,opravář Mory zase, že mám reklamovat kuchyň.Prý při vestavbě musí být za a vedle kuchyně místo na odvětrání horkého vzduchu z trouby. Jiné značky větrají dopředu ale Mora nějak do stran a okolo trouby dozadu,hrůza.
Karkula

Odeslatod Evas v Stř 19. Dub 2006 18:08:34

Ježišmarjá Karkulo! Já myslela, že už mám vybráno! To odvětrávání tu už ale někdo řešil a divil se, že to má předem... Pak prý žloutnou knoflíky :S Jdu se podívat do nákresů, jak jsem na tom s místem VEDLE a ZA :D
Kesure, problém nemáme. To my jenom s Lenkou tak řečníme, to víš, kuchyň nekupujeme každý den, tak ať to máme zmáknuté!
Evas

Odeslatod lenka2 v Stř 19. Dub 2006 18:49:10

Evas: moje řeč, akorát už mi z toho drobet hrabe. Na kuchyň mám docela velký prostor, nemusím šetřit každý centimetr. Z té nabídky si ale nemůžu vybrat ;). Je toho nějak moc. :D :D
Manžel už měl toho mého váhání nedávno dost, řešila jsem nějaký drobný rozdíl, tak pronesl: nač to řešíš, když mi stejně neuvaříš (nemám čas na vaření, když řeším zařízení kuchyně, ne?) :D :D.
lenka2

Odeslatod Evas v Stř 19. Dub 2006 19:15:17

Lenko, jsem na tom stejně! Všude samý leták...Já jsem si výběr ještě zkomplikovala tou bílou barvou.I když bílá je alespoň bílá a nerez je každý trochu jiný :D
Evas

Odeslatod lenka2 v Stř 19. Dub 2006 19:22:33

Evo, já se asi taky přikloním k bílé barvě. Tady na Livingu jsem si rozmyslela nerez, nehodlám to denně leštit, ani dřez nebude v nerezu , černé se trochu bojím, jak to bude tmavé, takže zůstanu u bílé. Jinak do nové kuchyně beru starou bílou lednici, takže to je další důvod pro bílou barvu. Jaké máš favority? A jaké spotřebiče budeš kupovat?
lenka2

Odeslatod Evas v Stř 19. Dub 2006 20:20:13

Určitě troubu a desku (MORA?) a digestoř CATA. Myčku si buď nechám původní, nebo koupíme opět ELEKTROLUX. Mikrovlnnou troubu si nechám WIRPOOL - není problém ji šoupnout do skřínky. Teď právě řeším, kam s tou troubou. Umístění pod digestoří by bylo logické, ale zase se hudu hrbit... Když ji dáme do výš,tak bude hned vedle ledničky- tu si také beru s sebou-vestavěnou jsem nikdy nechtěla... Mám ještě měsíc času a pak půjde do tuhého :S
Evas

Odeslatod lenka2 v Čtv 20. Dub 2006 7:24:02

evas: umístění trouby teď právě řeším také a úplně stejný problém. Troubu do výše můžu dát jedině vedle ledničky a lednička je volně stojící, protože si ji také bereme ssebou. Set trouba + plynová deska (s Wok hořákem) nejspíš bude MORA, s deskou ještě váhám, moc se mi líbí Ariston, ale je dost drahá (i ta základní verze). Digestoř jsem rozhodnutá Baumatic, chci výsuvnou a v parametrech srovnatelná s ostatními značkami je nejlevnější. No a myčku jsem ještě neměla, takže vestavnou nejspíš Bosch (nyní v akci za cca 14.500,-).
Taky jsem si trošku naběhla s bílou barvou, ale MORA desku bílou má a teď nevím jaký typ trouby.
Mikrovlnka zůstane původní (bílá). Lednice sice asi brzo doslouží, ale i nová bude volně stojící a bílá. Teď zatím na ni nemáme.
lenka2

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design