Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Moderátor: Living

Re: Trvalá na řasách, kvalitní řasenka

Odeslatod girasol v Úte 10. Led 2006 13:54:52

byla jsem se na ně ptát v Droxi a Rossmannu v Praze. Ještě zkusím nějakou malou drogerii
girasol

Odeslatod Anonymní v Úte 10. Led 2006 13:59:01

Zkus v DM - maji vlastni znacku S-HE a pod tou to tam podle mne prodavaji.
Pro jihomoravacky bych tip mela, pro prazandy bohuzel :(.

Anonymní

Odeslatod Návštěvník v Úte 10. Led 2006 14:00:01

ono je to pak stejne jedno, kdyz to prezenete s cvicenim:-D
prominte, jestli to nekdo jste:-) prohlizim si fotky z jedny afterparty...
Přílohy
after_party-_studio54.jpg
image/jpeg
after_party-_studio54.jpg (44.32 KB) Zobrazeno 880 krát
Návštěvník

Odeslatod alika v Úte 10. Led 2006 14:00:19

Kleštičky mají i v Delvitě, tam kde jsou pilníčky, sponky a pod.
alika

Odeslatod Thrill22 v Úte 10. Led 2006 15:45:55

Yasmin: prominte, jestli to nekdo jste - to je super hlod :D

Taky nesnáším ty slepený řasy v tři pramínky, pak to bu´d smývám nebo rozděluji jehlou (ale nesmí to nikdo vidět :D) ... půjdu si koupit tu "tonerovou" řasenku od rimmelu. Já teď používám od Oriflame, dostala jsem jí, ale je ouplně na prd, protože to řasy vůbec nezvětší a slepuje :S Ta by se líbila Zvědavé, ta se drolí sama :D
Thrill22

Odeslatod nadja v Úte 10. Led 2006 16:00:41

Tak jsem tedy dnes byla na tom nalíčení od Chanel. No naplácala toho na mě požehnaně, když bych si tuhle proceduru dělala doma každé ráno, tak bych musela vstávat aspoň o 3/4 hoďky dřív.
Nalíčení ale dopadlo dobře, myslím si, že by se mě ani nikdo nelekl :D. Jen rtěnku bych mohla jinou, mám radši lesky.
No a co se týká řasenky, tak mi doporučila k mým modrým očím
hodně tmavomodrou. Víc prý vyniknou oči. No a (z)malovala mě v půl 11 a teď budou 4 a já nemám obtisky ani se mi nic nedrolí a ty řasy, představte si, jsou vidět. Z toho jediného mám fakt super pocit. Jinak z cen bych asi padla na ústa, suma sumárum, kdybych si koupila vše, co bych prý na svoji pleť měla mít, tak bych vysolila 12.150,- (td)
Zůstanu u osvědčené Vichy a koupím si, možná, jen tu řasenku.
nadja

Odeslatod Saryk v Úte 10. Led 2006 16:33:59

Dneska jsem si koupila druhou Rimmelku Extreme Black, protože mi fakt vyhovuje :). Ta první nevydržela nic moc dlouho čerstvá, ale za 180,- Kč mi to ani moc nevadí.

Jo, kleštičky na řasy jsem naposledy viděla v DM drogerii ve Sparu Hostivař. Sama je někde mám - zkusím je najít, jste mě navnadily....
Saryk

Odeslatod magu v Stř 25. Led 2006 13:47:16

Vyzkoušala jsem hodně řasenek, ale nejvíc jsem spokojená s Max Factor - 2000 calories, udělá dlouhé řady, neslepí se, nedrolí se ani nedělá "monokl". Zkoušela jsem na doporučení kamarádky taky MF ale tu Lach Lift - asi trochu řasy natočí, ale přijde mi už hodně hustá, takže řasy mi nepřijdou hladké ale ke konci jako s "hrudkama", neumím to pořádně popsat.
Ty dvousložkové řasenky mi přijdou, že hodně řasy slepí a je toho na těch řasách moc.
Kleštičky na řasy používám, co jsem se začala malovat, tj. od 16 let.
magu

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze