RD rýmařov

Moderátor: Living

Re: RD rýmařov

Odeslatod Monča v Ned 23. Říj 2005 8:49:38

Pane Edo prosím o kontakt na firmu se kterou jste stavěl.Díky
Monča

Odeslatod mabaja v Ned 23. Říj 2005 21:07:08

Už to tady bylo napsáno, Edův dům je od pseudofirmy chytré domy, kde Eda nahání další zoufalce a asi se mu moc nedaří.
mabaja

Odeslatod Zdeněk v Stř 23. Lis 2005 10:21:12

Když to tady čtu,poděléím se s Vámi o zkušenosti s řadovým Okálem.Koupili jsme ho jako na chalupu v jedné krásné vesnici na Litoměřicku. Je řadový a uprostřed řady.Nyní zde již bydlíme natrvalo, ale po úpravách:Když zavedli plyn,řekli jsme prima, ale to protopíme gatě.Tak jsme zvolili následující postup:Vyměnit postupně všechna okna za plastová-s firmou jsme udělali odběrní smlouvu na 2dodávky se zachováním slevy-je to o komunikaci.V první fázi jsme vyměnili okna na severní straně a to o zmenšená/mají zdvojená futra/a zateplili tuto stranu 5cm polystyrenem a navrch mnichovskou omítku. Pak jsme si mohli dovolit udělat plynové UT.Znamenalo to ale se vším všudy,vyřezat staré rozvody a vyhodit radiátory,dát všechno do mědi a maloplošných radiátorů vč. dolní haly, kde se mramorová lavice taky vyhodila a všude dali termoventily.Kotel máme Dakon s 6Ol zásobníkem vody/jsme 3 obyvatelé domu/-bohatě stačí.Pak jsme v dalším roce zateplili druhou stranu jižní vč.výměny oken a vč.francouzských.Na penězích za topení už to bylo znát, ale největší úspora byla, když jsem zateplil v horním patře všechny stropy - 2cm polystyren,síť,lepidlo,štuk. A výsledek?Za loňský rok náklady na plyn 13000kč!/a to jsme nechodili ve svetrech,ale ani ne v trenkách,zcela normálně/, úspora oproti mému sousedovi, který bydlí ob jeden Okál vedle a máme doma zhruba stejně teplo,6500,-Kč.Takže spokojenost.
Na tom baráku mi vadí jenom jedna věc a to je neustálé praskání odněkud někde a vrzající schodiště,takže když se vracím občas z hospůdky, jsem slyšet.Nyní přemýšlím o řízení topení pomocí počítače s pomocí prvků Ekotherm,viděl jsem to u příbuzných a moc se mi to líbilo, ale úspora a návratnost nákladů se mi zatím v mém případě zdá neadekvátní. Hodně úspěchů vašich řešení.
Zdeněk

Odeslatod Macek v Úte 06. Pro 2005 9:01:40

Chystám se zateplovat RD a řešit fasádu včetně oken. Mohl bych poprosit o info, příp. kontakt ? Díky za odpověď.
Macek

Odeslatod Fernando17 v Čtv 26. Bře 2020 10:29:07

Droga kamagra je účinným lékem pro léčbu erektilní dysfunkce u mužů. Díky zesílení krevního oběhu v penisu dokáže snadno obnovit sexuální funkce. Problém impotence se může objevit u každého člověka, jeho příčinou může být nemoc i psychologický faktor. Super kamagra 100 mg je vynikající řešení pro řešení tohoto problému. Jeho aktivní složka sildenafil snadno překonává chybějící erekci a dává každému páru nové pocity. Snadné objednání na adrese https://sildenafilocomprar.com/. K dispozici je doručení a není nutný předpis.
Fernando17

Předchozí

Zpět na Stavba a dům