zobrazování už přečtených/nových příspěvků

Moderátor: Living

zobrazování už přečtených/nových příspěvků

Odeslatod Ales Micka v Čtv 24. Bře 2005 12:18:19

Zdravim, neslo by se vrátit ke staré praxi, kdy se uz prectene prispevky zobrazovaly jinou barvou (sede), nove, neprectene treba cervene?
Bylo by to prehlednejsi. Kdyz sem clovek treba pres vikend nezavita, je to pak trochu obtiznejsi se v tom orientovat. Dik moc
Ales Micka

Re: zobrazování už přečtených/nových příspěvků

Odeslatod miljan v Čtv 24. Bře 2005 19:20:44

Zdravím, souhlas s Ales Micka , když jsem se přihlásil v této diskusi, tak mě to po přihlášení hodilo úplně jinam. Musel jsem znovu vyhledat. Po přihlášení by měl být návrat zpět na téma.
miljan

Odeslatod cbob v Pát 25. Bře 2005 9:18:11

Dobrý den,
přidal jsem, aby se již navštívené odkazy zobrazovaly o něco tmavší barvou.
Myslím že to bude stačit.

Jinak, pro zaregistrované uživatele je možnost sledování již přečtených příspěvků daleko lepší (včetně příznaku "nový" ap.). zkuste to ;)

Jan Podhajský
cbob

Odeslatod EvaF v Pát 25. Bře 2005 19:31:22

Dobrý večer,
je fajn, že navštívené odkazy se zobrazují jinou barvou (černou?), ale pro lidičky s horším zrakem je to témeř neznatelné. Nešlo by tam dát nějakou kontrastnější barvu? Díky moc
EvaF

Odeslatod goolmoon7 v Úte 10. Úno 2015 8:34:42

Mam problem - nezobrazuji se mi pocty prispevku - u nekterych, je stale 0, ackoli je tam treba deset reakci. Vetsinou na to prijdu tak, ze se mi to tema zda zajimave a nechce se mi verit, ze by se k nemu nikdo nevyjadril, tak to zkusim a zjistim, ze misto avizovane 0 je tam nekolik prispevku. Diky.
We offer guaranteed success for learnalanguage.com exam with help of latest learn japanese certification and practice questions and the exams of French Yabla ccie security German.about
goolmoon7

Zpět na Living.cz