Zobrazení příspěvků

Moderátor: Living

Zobrazení příspěvků

Odeslatod kacka v Úte 08. Úno 2005 16:56:54

Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč se mi u fóra "pokojové rostliny" všechny příspěvky na jedno téma objevují pěkně celé za sebou na jedno kliknutí (což je paráda - rychlé) a u "bydlení" apod. vždycky jen jedna odpověď a pak musím vždycky postupně klikat na další. Je to chyba v nastavení někde u mě, nebo jste to tak nastavili vy (proč?)?.
Díky moc.
A Living si taky nemůžu vynachválit, doporučuju kudy chodím!
kacka

Re: Zobrazení příspěvků

Odeslatod Jan Podhajský v Stř 09. Úno 2005 10:05:10

Dobrý den,

jde o volitelné nastavení diskuze. Pokud pod příspěvkem kliknete na "Všechny reakce" a zobrazí se vám všechny odpovědi. A toto nastavení bude zapamatováno pro danou diskuzi (např. právě "bydlení"). Tj. bude fungovat i při dalším použití diskuze.
Pokud to bude chtít zrušit, stačí na stejném místě kliknout na odkaz "Zobrazit strukturovaně".

Za chválu samozřejmě děkujeme, a těší nás :)

S pozdravem
Jan Podhajský
Jan Podhajský

Odeslatod Kamča v Čtv 10. Úno 2005 0:06:33

Já to mám stejné.Proč?
Kamča

Odeslatod Jan Podhajský v Čtv 10. Úno 2005 9:04:05

Zdravím,

je to výchozí nastavení. Při prvním příchodu do fora se zobrazují přispěvky po jednom. Pokud kliknete na "Všechny reakce", zobrazí se vám všechny na jednu stránku a také tak se budou zobrazovat i v budoucnosti.

Jeden z důvodů je, že některé témata mají velmi mnoho odpovědí a ne každý chce všechny načítat (např. má pomalé připojení).

Nicméně momentálně testujeme nový software pro diskuze, kde tato nutnost odpadne.

S pozdravem
Jan Podhajský
Jan Podhajský

Odeslatod hela v Čtv 10. Úno 2005 9:23:14

Taky jsem měla ten problém. Něco se ukazovalo tak, jak ty příspěvky přicházely a některé forum zase s tím "pavoukem" - čarami znázorňujícími, kdo reaguje na čí příspěvek. Ale p.Podhajský to dobře vysvětlil (díky mu) a už nemám problémy se zobrazováním.
hela
hela

Zpět na Living.cz