Vyhledávání starších diskusí-tragédie...

Moderátor: Living

Vyhledávání starších diskusí-tragédie...

Odeslatod 1969 v Čtv 24. Lis 2016 18:15:25

I přesto, že Living už není, to co býval, chodím sem ráda. Je zde obrovská spousta zajímavostí a mnoho inspirace. Ráda pročítám zejména starší diskuse z doby, když byl Living ještě "mladý a neklidný". Ovšem je to stále větší problém si něco vyhledat, dokola se objevuje : [url]Omlouváme se, ale nyní nemůžete vyhledávat. Zkuste to za několik minut.[/url] Odrazuje mne to a jistě nejsem sama. Škoda, je zřejmě pouze otázka času, kdy mne tento striktní nápis odradí zcela ... Co se s vyhledáváním dá dělat, admine, poraď :?: Předem děkuji za případnou odpověď.
1969

Re: Vyhledávání starších diskusí-tragédie...

Odeslatod Esa v Pát 25. Lis 2016 22:23:58

1969 napsal:I přesto, že Living už není, to co býval, chodím sem ráda.

I já, ale vyhledávání je fakt hrozné. Nevím, co se s livingem stalo. Zrovna jsem tu nadávala, protože hledám staré příspěvky o kuch. bateriích. Dříve to byla paráda. Admine, také se přidám.

Zdravím 1969, také jsem tu už dlouho, ale tento nick si nepamatuji :)
Esa

Odeslatod paaja v Pon 28. Lis 2016 6:51:04

Vyhledávání je zde na foru problém #1 už od pradávna. A obávám se, že když s tím admin nic neudělal v době, kdy byla vysoká návštěvnost a denně přibývaly desítky až stovky příspěvků, teď už nemá motivaci žádnou.
Tak jenom opráším starou pomůcku, pokud ji ještě neznáte: použít google, do vyhledávání napsat klíčové slovo, slova nebo výraz a na závěr připojit site:forum.living.cz Spolehlivé.
(Vyhledávání podle uživatele, listování v souboru výsledků a jiné užitečné vychytávky, které by měly fungovat automaticky to samozřejmě neřeší :x )
paaja

Odeslatod 1969 v Pon 28. Lis 2016 17:27:52

Esa-na Livingu jsem byla dříve (myšleno před pár lety) velmi často, nicméně jsem mnohé diskuse více pročítala nežli se jich zúčastňovala. Proto Ti můj nick nic neříká. Dnes jsem zde daleko méně, ale inspiraci a rady zde hledám stále :palec_up: .

Paaja-na tuto pomůcku jsem již narazila a opravdu to funguje. Mé povzdechnutí nad vyhledáváním směrem k adminovi bylo v podstatě jen "výkřikem do tmy", vím to :smile-66: .
1969

Zpět na Living.cz