Krmivo pro psy???

Moderátor: Living

Krmivo pro psy???

Odeslatod Sofinka74 v Pon 28. Črc 2014 7:49:48

Zajímalo by mě, zda nakupujete krmivo pro psy v běžných řetězcích a nebo zda nakupujete jídlo pro pejsky na nějakém speciálním místě - zverimex, eshop... ? Dejte nějaké tipy, chci svému pejskovi dát to, co potřebuje, za kvalitu si klidně připlatím. Díky :)
Sofinka74

Re: Krmivo pro psy???

Odeslatod fůrie v Pon 28. Črc 2014 12:54:05

u veterináře
Tvá Máňa Obrázek
fůrie

Odeslatod Pritel v Stř 30. Črc 2014 18:31:51

Nezáleží u koho, ale podstatné je to, co krmivo obsahuje.
Veterinář není spasitel, je to člověk závislý na penězích, tudíž bude propagovat a prodávat to, co bude pro něj nejvýhodnější.. tedy tu značku, která ho nejvíce zasponzoruje.
A tak hodně veterinářů propaguje např. Pro Plan, který je vzhledem k složení předražený - málo masa a hodně blafů v podobě pšenice, kukuřice apod. A díky té předraženosti je možno platit reklamu a veterináře :-)
Za skoro stejnou cenu lze koupit kvalitnější krmivo s minimálně dvojnásobným podílem masa a bez obílí (pes přece není králík .-)
Nechci tu dělat reklamu, jen poradím - nedívat se až tolik na to, kdo prodává, ale podívat se na složení - recenze na netu..a hlavně, aby chutnalo a nedělalo nějaké problémy :-)
Neříkej hop, dokud nepřeskočíš.
Neříkej hop, ani když přeskočíš - nejdříve se podívej, do čeho jsi skočil.

Pritel

Odeslatod fůrie v Čtv 31. Črc 2014 8:43:29

No, Přítel má pravdu, já u veterináře kupuju krmivo, které jsem si vybrala (doporučila mi ho chovatelka), které se kupuje ve Zverimexu, akorát, že tohle je veterinární řada, tudíž lze koupit jen u veterináře.
Tvá Máňa Obrázek
fůrie

Odeslatod Sofinka74 v Pát 01. Srp 2014 11:46:14

Pokud jste spokojený, tak mi dejte určitě typ, díky :)
Luda76 napsal:Já nakupuji pro svého psa jedině krmivo Royal Canin, mám i jedno místo, kde nakupuji a jsem spokojen, kdybys chtěla, dám ti tip ;) Všechno najdeš, protože to mají perfektně rozdělený ;) a ceny samozřejmě taky super !
Sofinka74

Odeslatod Pritel v Pát 01. Srp 2014 14:07:44

Luda76 napsal: - Royal-eshop.cz - určitě se stojí za to alespoň mrknout :)

Ano - a opět hlavně na složení :-)
nesledoval jsem složení všech produktů, ale oni snad nepoužívají jiné maso, než drůbeží, což některým psům může dělat problém. Opět pšenice, kukuřice apod..
A to nejsem odpůrcem této značky - krmil jsem i těmito granulemi svého psa - a docela je měl rád - než začal mít problémy.
Nemuselo to být zrovna granulemi, ale člověk se jistí. Tak jsem začal studovat složení apod.
Někde jsem četl, že do té veterinární verze dávají stejné granule -vzhledem ke složení by to tak i mohlo být.
Ale znám plno pejsků, kteří na tomto krmivu vyrůstali a žijí..a v pohodě (to abych jen nehanil :-))
Zkus si přečíst tyto články, třeba udělají více jasno:
http://www.saloncoton.cz/jak-vybrat-krmivo/
http://www.muj-pes.cz/vyziva/jak-vybirat-granule--698.html
.-)
Neříkej hop, dokud nepřeskočíš.
Neříkej hop, ani když přeskočíš - nejdříve se podívej, do čeho jsi skočil.

Pritel

Odeslatod Anoli v Pon 15. Pro 2014 22:37:18

Royal Canin Medium adult 15 kg na mall.cz.
Anoli

Odeslatod richardsonec v Pon 03. Dub 2017 7:28:43

e-shop i zverimex. Ale hlavně poctivé maso. Žádné granule a blbosti. A ideálně barevné granule, když je pes barvoslepej.
richardsonec

Zpět na Living.cz