Pro administrátora k zamyšlení

Moderátor: Living

Re: Pro administrátora k zamyšlení

Odeslatod Kordula v Úte 12. Úno 2013 0:06:29

kvetinka272 napsal:Kordulo, pokud máš zájem, napiš mi SZ. Dám Ti na sebe meil a pokusím se podívat na Tvoje fotky - třeba se mi podaří přiložit ;) Byla by škoda nevidět Tvoje krásné tvoření. Ty obrazy z gázy jsou kouzelné :palec_up:

........ dám Ti e - mail
alenahalb@seznam .cz , napiš, dá Ti je tam, neboj
Kordula

Odeslatod Kordula v Úte 12. Úno 2013 0:25:25

[se podívala , pochválila, možná i daa něco svého ze zahrádky, ale foto mě to bohužel nebere, jinde s tím problém nemám[/quote]
Kordula

Odeslatod kvetinka272 v Úte 12. Úno 2013 4:19:38

Když vám to háže, že máte neplatný obrázek, jakou velikost obrázku máte? Není moc velký, nechtělo by to zmenšit? Vyzkoušejte zmenšení pod 1MB ;)
Nedalo mi to a vyzkoušela jsem to. Výsledek:
chybové hlášení.jpg

Chybou administrátora je, že to nepíše kde se stala chyba. Dříve to psalo "PŘIPOJILI JSTE VELKÝ OBRÁZEK, MAXIMÁLNÍ VELIKOST OBRÁZKU JE XXXXXXXX" Teď si to administrátor zjednodušuje a na vaše dotazy zde ve fóru se neunavuje odpovídat :( Je to škoda, že na to kašle :2_angry:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod Kordula v Úte 12. Úno 2013 9:28:48

se podívala , pochválila, možná i dala něco svého ze zahrádky, ale foto mě to bohužel nebere, jinde s tím problém nemám[/quote]
Kordula

Odeslatod kvetinka272 v Úte 12. Úno 2013 9:43:34

Kordulo, jinde problémy nemáš proto, že některá diskuzní fóra si fotky sama zmenšují. Hodíš tam 5MB a ono se Ti to samo zmenší třeba na 800 kB. Takže o tom ani nevíš ;) Tak proto ;)
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod Living v Úte 12. Úno 2013 17:40:55

Omlouváme se za způsobené problémy. Upload fotografií by měl být bezproblémový do 1MB. Vzhledem k tomu, že forum jede na starší platformě, není možné zařadit automatickou úpravu fotografií. Obecně tedy platí, pokud budete uploadovat fotografii snažte se, aby měla menší datovou velikost, nemyslím rozměrovou.

Hezký den
Admin
Living

Předchozí

Zpět na Living.cz