Prosba o zasah ve Stavba a dum

Moderátor: Living

Re: Prosba o zasah ve Stavba a dum

Odeslatod Palmik v Čtv 01. Pro 2011 10:19:58

prosim o smazani nevhodnych prispevku v sekci Stavba a dum. Objevuji se rasisticke narazky a nadavky ktere se neshoduji s pravidly fora.

Vetsina techto prispevku se nachazi v tomto tematu:
viewtopic.php?f=144&t=2324592&start=40&st=0&sk=t&sd=a

Prispevky od: memberlist.php?mode=viewprofile&u=27802

Prispevky od: memberlist.php?mode=viewprofile&u=27930

Prispevky od: memberlist.php?mode=viewprofile&u=27932

Prispevky od: memberlist.php?mode=viewprofile&u=26565

Prosim taktez o provereni zda nahodou tito uzivatele nejsou jedna a taz osoba - nam (vice lidem zde na foru) to tak pripada. Hlavne podle data registrace / cisla usera kde je jasne videt, ze spolu souvisi. Pokud tomu tak je (podle IP atp) tak prosim o vetsi akci

mudrc registrován 04. Led 2011
kacermudr registrován 31. Říj 2011
Jan.Sdk registrován 31. Říj 2011
Bob the builder registr. 04. Říj 2011

Dik
Rekonstruuji ! (Brno) http://domecekbaracek.cekuj.net
Palmik

Odeslatod Rimsy v Pát 02. Pro 2011 12:11:02

Pomocná stráž veřejné bezpečnosti v akci.

Je zajímavé, že vás netrápí tento uživatel: Malcik registrován 10. Lis 2008
Ten do diskuse v lepším případě přispívá tím, že kopíruje co kde vygooglil, v horším případě ostatním sprostě nadává a vyvolává flamewars, neboť na living nechodí diskutovat, nýbrž se pohádat.
Rimsy

Odeslatod Palmik v Pát 02. Pro 2011 20:30:12

Prosim vymazat memberlist.php?mode=viewprofile&u=28004

podle me jsou to vyse zmineni.

staci se kouknout na prispevky usera

Rimsy napsal:Pomocná stráž veřejné bezpečnosti v akci.

Je zajímavé, že vás netrápí tento uživatel: Malcik registrován 10. Lis 2008
Ten do diskuse v lepším případě přispívá tím, že kopíruje co kde vygooglil, v horším případě ostatním sprostě nadává a vyvolává flamewars, neboť na living nechodí diskutovat, nýbrž se pohádat.

Rimsy, i pres to ze kopiruje co kde vygooglil, tak se mi to zda vporadku, protoze tim pomaha ostatnim. Jedine hadky co jsem videl byly na zaklade provokace ze stran Mezeye / Lorenze / Borka / sdk... - s nimi ma problem vice lidi

Dik
Palmik

Odeslatod Living v Ned 11. Pro 2011 23:51:51

Vážení,
vzhledem k tomu, že neuposlechl varování, Bob the builder právě opustil naše fórum. A s ním i jeho příspěvky. Kvůli jejich množství není možné upravit veškerá vlákna, jichž se účastnil. Pokud naleznete diskuse, které po vymazání příspěvků opravdu nedávají smysl, pošlete prosím SZ.

Díky za pochopení
Váš Admin
Living

Odeslatod Palmik v Pon 19. Pro 2011 10:04:43

Bobe, jasne jsem napsal aby uzivatel pouzil spravnou a napsal jsem, jakou metodu jsem pouzil ja.

NIKDE jsem nerikal, ze moje metoda je ta kterou ma pouzit, to at se rozhodne sam na zaklade sveho mineni.

Toto jsem psal -

rozhodne nerikam ze to je spravne. Kdyby jsi si to dobre precetl, tak jsem psal:
[/u]
Pokud chcete stopro jistotu, tak pouzijte vruty.

Tudiz zalezi na tazatelovi jak se rozhodne.

Pokud mas vztek, ze Ti byly smazane nevhodne prispevky, tak si zkus koupit treba bonbonieru.

Btw - to s tema hrebikama mam z jine diskuze zde na livingu a nejen ja mam pocit, ze to zde dela jeden a tentyz clovek ktery se az moc snazi me odsud vypalkovat, nemyslis Bobe??

Diskuze kterou zminuji -
viewtopic.php?f=144&t=2324545&start=0&st=0&sk=t&sd=a
Palmik

Odeslatod starydobrycasy v Úte 20. Pro 2011 14:08:24

Dobrý den delší dobu sleduju úpadek fóra, plevelení témat fiktivními uživateli (Palmik, Malcik a jejich odnože)...

Nikdo nikomu nevěří, starý dobrý časy sou pryč....Elita již dávno odešla (např. Milan Cukrář)... A PROTO

Navrhuju adminovi novoroční razantní zásah:
- smazání všech uživatelů, všech témat, všech příspěvků a začít od nuly. Všichni znova.
Budeme si tak více důvěřovat. Hodně lidí Vás odepíše jen proto že máte méně příspěvků než někdo a že nejste registrován dostatečně dlouho.

Věřím, že budete všichni souhlasit.
P.S. Pokud by admin nevěděl, jak databázi smazat, jsu ochoten mu pomoct :palec_up:
starydobrycasy

Odeslatod Palmik v Stř 21. Pro 2011 18:58:36

a ja navrhuji Tobe - dej si s tim uz pokoj, zakladani stale novych nicku a vydavani se za ostatni je jiz ohrane a jeste vice nezli trapne :P

Viz posledni hlaska od Boba ze Bob nebyl Bob. Bud jsi uz kompletne schizofrenni, nebo se z Tebe celkem a jiste schyzofrenik zacina stavat.

viewtopic.php?f=144&t=2324691&start=32&st=0&sk=t&sd=a
Palmik

Odeslatod Palmik v Čtv 22. Pro 2011 9:18:51

S Tebou to nema cenu resit :smiley14: . Za me mluvi dukazy o tom, ze se me snazis poskodit - napriklad historie z google a jine. (mel jsi 87 prispevku - tak mi netvrd ze jsi to nebyl Ty :lol: )

U Tebe je jediny dukaz ze Ty tvrdis ze si to nebyl Ty :smiley14: Tak jak by jsi to pojmenoval Ty? Porucha osobnosti? Jo, to take sedi
Palmik

PředchozíDalší

Zpět na Living.cz