Spathiphyllum-lopatkovac

Moderátor: Living

Spathiphyllum-lopatkovac

Odeslatod Lena v Pát 08. Dub 2005 19:15:32

ahojte nevie mi niekto poradit,snazila som si rozmnozit lopatkovec tak som si narobila odrezky dala do vody.Odrezky zacali po case vadnut a su vo vode zvadnute,poradte mi ako im pomoct,daju sa dat este dokopy?Vodu im menim kazdy 2 den.Skusala som aj zasadit do substatu,ale je to rovnake su zvadnute co je to s nimi?
Lena

Re: Spathiphyllum-lopatkovac

Odeslatod MONIKA v Pát 08. Dub 2005 19:37:20

LENO, LOPATKOVEC SE ROZMNOŽUJE DĚLENÍM TRSŮ PŘI PŘESAZOVÁNÍ. TO BUDE DŮVOD PROČ SE TI NEDAŘÍ. LIST NEZAKOŘENÍ.
MONIKA

Odeslatod lena v Pát 08. Dub 2005 19:45:37

Presne som to tak urobila ako hovoris viem,ze nie listom.
lena

Odeslatod MONIKA v Pát 08. Dub 2005 19:57:31

LENO, TAK JÁ TOMU ASI MOC DOBŘE NEROZUMÍM. TYS JE ROZDĚLILA A DALA DO VODY? JÁ JSEM MĚLA NA MYSLI, ŽE JEDEN ROZDĚLÍŠ NA DVA A ZASADÍŠ HNED DO DVOU RŮZNÝCH KVĚTINÁČŮ. POKUD JSOU VE VODĚ, TAK TO JE PRÁVĚ TO, CO SE JIM ASI LÍBIT NEBUDE.
MONIKA

Odeslatod MONIKA v Pát 08. Dub 2005 20:00:09

JEŠTĚ MĚ NAPADLO, NĚKDE JSEM ČETLA. ŽE NEMÁ RÁD DĚLENÍ, STANE SE, ŽE ZAJDE. A JEŠTĚ NEMÁŠ VELKÝ KVĚTINÁČ? TO BY SICE NEMĚLO MÍT VLIV NA ZAKOŘENĚNÍ, ALE POZDĚJI NA RŮST A KVĚT.
MONIKA

Odeslatod vesvo v Pát 08. Dub 2005 21:35:00

Leno,jestli chceš,můžu ti poslat jeden lopatkovec-je to ale ještě malé mimino.Nebo ti ho dám zakořenit a pak ti ho můžu teprve poslat.Veronika
vesvo

Odeslatod Renča v Pát 08. Dub 2005 22:10:46

Leno,
jak dlouho už ho máš zvadnutý? Já jsem přesazovala minulou sobotu, listky byly zvadlé celý týden, teď jsem se na něho šla schválně podívat, dneska se vzpamatoval.
Renča

Odeslatod Lena v Sob 09. Dub 2005 9:05:30

Vcera som zasadila ten moj lopatkovec,ten druh s obrovskymi listami,zatial je v pohode ale uz mi to raz urobil,ze za par dni zvadne,poradite mi co mam s nim urobit?Korienky ma.Nerada by som on prisla lebo, ked kvitne ma kvety ako dlan.
Lena

Další

Zpět na Zahrada a pokojové květiny - ostatní