Koupelna - malování místo obkladů

Moderátor: Living

Re: Koupelna - malování místo obkladů

Odeslatod Alena v Stř 06. Říj 2004 9:54:49

My jsme umakartovou koupelnu vyrovnávali disperzním lepidlem. Nejlepší bude, když se Petro poradíte s někým v prodejně barev, kde si budete kupovat ten Primalex Fortissimo.
Alena

Odeslatod Alena v Stř 06. Říj 2004 10:02:48

Alice,můžeme si tykat. Jen chci říci,že nevím,komu jsi posílala mail,ale mně určitě né,protože já mail nemám zveřejněný.Nebude to vypadat jako ve škole,toho bych se nebála.Je to fakt výborná barva a já si ji budu taky natírat v kuchyni kolem sporáku dolů a kolem odpadkového koše.Jde to lehce přetírat.Doporučuji...
Alena

Odeslatod Alice Č. v Stř 06. Říj 2004 12:13:54

Aleno, promiň. Asi to bude shoda jmen. Napsala mi Alena ohledně přísavníku a taky mi vykala, tak jsem myslela, že jsi to Ty.
Ahoj
Alice Č.

Odeslatod Dagmar v Stř 06. Říj 2004 12:51:03

Tak sleduji, že jsem udělala velikou chybu, když jsem svou umakartvou koupelnu vytapetovala, sice krásnou a drahou omyvatelnou tapetou se vzorem kachliček, která vypadá hezky, ale je nepraktická. U klik se mi už odřela. Nehtíky zas tak dlouhé nemám a stejně. Proto tuto variantu nikomu nedoporučuji.
Dagmar

Odeslatod Jana v Stř 06. Říj 2004 13:17:55

To zní dobře, můžete prosím někdo vložit foto vaší koupelny či kuchyně s tímto nátěrem?
Jana

Odeslatod Alena R. v Sob 09. Říj 2004 13:38:14

Posílám obrázek vymalované toalety fortissimem,akorát nevím,zda z bílé stěny je něco poznat.
Přílohy
vymal.toal..jpg
image/jpeg
vymal.toal..jpg (14.95 KB) Zobrazeno 917 krát
Alena R.

Odeslatod Iva v Ned 10. Říj 2004 10:54:36

My už máme bohužel koupelny v novostavbě hotové-vykachlíkované. Ale kdybychom to začínali dnes dělat znovu, šla bych taky do malování. Kolem umyvadel to vypadá nádherně, viděla jsem i takové mramorové malování a to vypadá hodně dobře : - ). Viděla jsem to myslím i někde v katalogu Ideal Standard (u dražších umyvadel), ale to si teď nejsem jistá.
Teď jsem byla na veletrhu Tendence 2004 v Praze a tam dokonce ty nátěry ukazovaly. Ale už jsem se o to dopodrobna nezajímala, akorát by mě to štvalo : - ), že to nemám.
Krásné moderní koupelny a zdařené dílo přeje
Iva
Iva

Odeslatod Jana v Ned 10. Říj 2004 19:18:35

pro Alenu R.: Bila je skutecne bila :o)
Co jste delali s temi tesnicimi listami v rozich? My tam mame takove cerne gumove pasky.
Strhali, nebo nechali a pretreli?
Jana

PředchozíDalší

Zpět na Zahrada a pokojové květiny - ostatní