sedací souprava

Moderátor: Living

sedací souprava

Odeslatod Helen v Pát 25. Úno 2005 10:20:18

Prosím o typy na sedací soupravy, nejraději firmy, které mají i e-shop. Mám ráda jednoduchost (styl Klára) a kombinovatelnost.
Helen

Re: sedací souprava

Odeslatod hanka v Pát 25. Úno 2005 11:02:17

fakt nejkvalitnější je www.polstrin.cz
samozřejmě nemají internetový obchod, protože to se prostě musí vidět.
hanka
hanka

Odeslatod Eva v Pát 25. Úno 2005 11:11:09

hezké....
Přílohy
polstrin.jpg
image/jpeg
polstrin.jpg (8.14 KB) Zobrazeno 6079 krát
Eva

Odeslatod Mara v Pát 25. Úno 2005 11:40:34

Hezke na pohled, akorat se na tom blbe sedi :-( Nechapu, proc vyrobci delaji operadlo tak nizke, ze pri opreni se clovek zlomi v pase. Na dlouhe sezeni to neni. Osobne uprednostnuju na sezeni nabytek, ktery sice mozna neni "modni", ale vyborne se na nem sedi (napr. www.pfnabytek.cz, serie Toscano - uz brzo mi ji privezou :-) )

Ale nikomu to nevnucuju, kazdymu se libi neco jineho.
Mara

Odeslatod Bublina v Pát 25. Úno 2005 11:46:29

Koukni se na: http://www.alnea.sk/
Bublina

Odeslatod Eva v Pát 25. Úno 2005 12:22:47

Mara, tuto?....
Přílohy
toscano.jpg
image/jpeg
toscano.jpg (40.67 KB) Zobrazeno 6122 krát
Eva

Odeslatod Mara v Pát 25. Úno 2005 12:33:22

Jo, to je ona - trojsedacka a jedno kreslo. Budu ji mit ve barve prirodniho buku, svetle bezovy potah. Az ji privezou, tak urcite udelam fotecku a dam ji sem.

Jeste k tomu shanim nejaky dobry konferenci stolek, vubec nic co jsem doted videl se mi nelibi. Potrebuji ciste jednoduchy obdelnik, nahore piskovane tvrzene sklo, pod tim policka nejlepe se supliky, aby se tam dal uklidit curbes. Bud se delaji dementni zakulacene stolky, nebo je sklo jen uprostred, nebo je to cely divny, nebo to nejni v buku a nebo stoji 50k :-)

Celkem se mi libi neco takoveho ([url]http://www.torrimex.cz/photos/kon7.jpg[/url] ), jenom by se mi libilo sklo po vetsi plose.

Nevite pls nekdo o necem ? Diky moc za typ.
Mara

Odeslatod Sofie v Pát 25. Úno 2005 12:37:18

Takové stoly mají u nás v Chomutově.
Sofie

Další

Zpět na Bydlení a design