Sconto - sedací souprava

Moderátor: Living

Sconto - sedací souprava

Odeslatod Zuza v Čtv 11. Lis 2004 10:52:55

Ahoj,
máte zkušenosti s kvalitou sedacích souprav ze Sconta? Opravdu kvalitní sedačku si pořídit nemůžeme (penízky). Líbí se nám tahle (ale v modré nebo žluté barvě) a vypadá, že by mohla něco vydržet, je za 17.000,- včetně podnožky (bez těch stolečků).

Díky
Přílohy
sconto.jpg
image/jpeg
sconto.jpg (17.09 KB) Zobrazeno 927 krát
Zuza

Re: Sconto - sedací souprava

Odeslatod Petra v Čtv 11. Lis 2004 11:13:35

Ahojky Zuzko,
já osobně zkušenosti nemám, ale kolegyně v práci má sedací soupravu ze Sconta. Dala za ní 38.000 Kč (rozkládací, rohová, včetně rozkládacího křesla) a po zhruba 9 měsících se jí začaly vydrolovat kousíčky látky z potahu. Snažila se o reklamaci, ale jak jí bylo oznámeno, záruka není 2 roky, ale jen půl roku. 5ekli jí, že jsou to vnitřní podmínky firmy a ukázali jí, že to má skutečně uvedeno i ve smlouvě. Jenže to bylo písmem velikosti možná 3 a ještě tuto poznámku přepsala svým podpisem přes propisovací papír. Reklamace tedy nebyla uznána a kolegyně si za nějakou dobu nechá sedačku potáhnout nově.
Přeji pěkný den
Petra
Petra

Odeslatod Leona v Čtv 11. Lis 2004 11:40:20

Zuzo, ta sedačka se mi líbí. Je rozkládací? Co se týče kvality, tak známá má sedačku z ASKA , kde se nadává na kvalitu, ale je s ní spokojená a žádné problémy nemá.Jsem zvědavá na reakce
Leona

Odeslatod Pepa v Čtv 11. Lis 2004 11:53:41

[bold] Co ja vim, tak zarucni doba je stanovena zakonem a prodejce ji NIKDY NEMUZE snizit. Muze ji prodlouzit, ale ne snizit. I dkyz si to napise treba 10x do smlouvy ze je jen pul roku tak porad je 2 roky a na reklamaci ma zakaznik narok...[/bold]
Pepa

Odeslatod marki v Čtv 11. Lis 2004 12:28:49

Souhlas s Pepou - zrovna jsem to chtěla napsat :-).
Já bych se rozhodně nedala! Sedačku musí opravit (pokud je to možné) nebo vyměnit za novou - já osobně bych trvala na jiném modelu (tomu, co s ním mám špatnou zkušenost bych už nevěřila :-() nebo vrácení peněz!
marki

Odeslatod Honza v Čtv 11. Lis 2004 12:31:55

Presne tak.
Honza

Odeslatod Zuza v Čtv 11. Lis 2004 12:48:20

Leono, sedačka není rozkládací, ale je k ní ten podlouhlý taburet,(je přes něj jeden ten zelený stoleček s tmavou deskou) takže když se přisune, vznikne něco jako rozložená sedačka.
Zuza

Odeslatod Petra v Čtv 11. Lis 2004 13:30:22

Kolegyně to vzala i přes právníka a nic nezmohli, nevím úplně přesně podrobnosti, ale nic nenadělá.
Petra

Další

Zpět na Bydlení a design