Titanové nádobí

Moderátor: Living

Re: Titanové nádobí

Odeslatod jana v Stř 26. Led 2005 19:26:04

Ahoj. Sada za 11 tisích je strašně moc. Mrkni na www.panvicky.cz a tam se jich zeptej jako já. Už je používám skoro rok. Ahoj Jana
jana

Odeslatod jana v Stř 26. Led 2005 19:28:44

Ahoj. Tak tuhle firmu už jsem měla, ale v Německu, odkud pochází jejich pánve, dáš za rendlík místo 4000 korun jen 40 EUR. Mrkni na www.panvicky.cz a tam máš Ballarini z Itálie. Není nic lepšího
jana

Odeslatod jana v Stř 26. Led 2005 19:30:17

Ahoj. Přímý prodej je z toho důvodu, abys nemohl porovnat cenu jinde. To je třeba TOPMORAVIa z Jižní Moravy. Mrkni na www.panvicky.cz a tam ti jistě poradí. Pa Jana
jana

Odeslatod jana v Stř 26. Led 2005 19:31:38

Ahoj. Kastrol je dražší než sporák jen u přímých prodejců, kde se nikdy nedovoláš reklamace. Mrkni na www.panvicky.cz a tam se zeptej jako já. Ahoj Jana
jana

Odeslatod MiTi v Stř 26. Led 2005 23:39:16

Tak to me nadzvedlo. Na strankach neni jediny technicky udaj, jen fotografie krasnych jidel a spokojenych stastnych rodin. Presne ve stylu MLM v tom nejhorsim slova smyslu. Bohuzel v 10 mil obyvatel se najde vzdy dost pocetna mnozina nestastniku, ktera podlehne. U nas byl pred par lety hoch predvadet vysavac, pouzival srdceryvne triky s alergickymi detmi a jeho produkt funkcne totozny s jinymi stal 5x tolik.
MiTi

Odeslatod MiTi v Stř 26. Led 2005 23:41:46

Pardon, moje prvni odpoved zde, vidim, ze se nezobrazilo, komu odpovidam. Pisu o tom mixeru s displejem Thermomix.
MiTi

Odeslatod Míla v Čtv 27. Led 2005 9:10:38

jana: Skoro to vypadá, že si můžete podat ruce s vendou, ta se již k tomu, že je obchodním zástupcem tolik vychvalovaného zboží přiznala ... Co vy? Říká vám něco slovo SPAM?
Míla

Odeslatod Míla v Čtv 27. Led 2005 9:16:46

MiTi: Tipuji, že ta značka vysavače, co prodával ten hoch, byla shodná se značkou nabízeného Thermomixu, tj. Vorwerk ... :-D
Míla

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design