Titanové nádobí

Moderátor: Living

Re: Titanové nádobí

Odeslatod Renča v Stř 26. Led 2005 10:05:51

Před časem jsme tento Scanpan pekáč s poklicí koupili také a i když jsme se k němu chovali maximálně uctivě (nemyli ani drátěnkou, což např. prodejce naopak doporučoval a přímo demonstroval na předváděcím kusu vrtačkou s drátěným kotoučem), nyní je jeho vnitřní povrch olezlý na holý kov a vše se beznadějně připaluje. Záhy po zakoupení shořela a horkuvzdorná úchytka poklice. To vše za cca 4000Kč. No, nekupte to.
Renča

Odeslatod venda v Stř 26. Led 2005 12:49:04

Máte-li dilema kupte si TERMOMIX. Neupeče, neusmaží ale jinak všechniö na co si vzpomenete, od džusu přez jogurt,svíčkovou,těsta až po kompletní menu ve vteřinových a minutových časech. Jedna nádoba,žádná myčka,spousta ušetřené energie, času a peněz (cca až 2000,-Kč měsíčně) o zdraví nemluvě a ještě mobilní (o víkendech na chalupě už nemusím stát u plotny). Čas+teplota+míchání,to všechno hlídá za vás a můžete relaxovat v zahradě nebo u knihy a ještě příjde levněji než celej titan!
venda

Odeslatod Míla v Stř 26. Led 2005 12:54:37

venda: To skoro vypadá, že máte s prodáváním něčeho podobného zkušenosti ... :-D
Míla

Odeslatod venda v Stř 26. Led 2005 13:36:33

Mám jej já, moje dcera i její přítel ho koupil domů sobě a své mamince . Skvělá věc a přiznám se, že se s ním dá velmi slušně živit i přividělat. To nebyla reklama, ale skutečnost co všechno umí. Nic podobného na trhu neuvidíte. Tak perfektně jej vychytala švýcarsko-německá firma a dá se koupit pouze od obchodního zástupce a to jsem třeba i já.
venda

Odeslatod Míla v Stř 26. Led 2005 14:43:50

venda: No, ještěže to přiznáte ... Ta celá řada argumentů, krásně seřazených a provázaných, to nešlo přehlédnout a nedomnívat se, že to je jak z marketingových materiálů ...Škoda jen, že takovýto výrobek nelze vidět v nějakém nezávislém testu pěkně pohromadě s ostatními vyhlášenými a kvalitními výrobky, zajímalo by mě, jak by si stál ... Můj tip je, že ne moc valně ...

Mimochodem, mohla byste nám prozdradit cenu?
Míla

Odeslatod venda v Stř 26. Led 2005 15:22:51

To nebyly argumenty ,jak jsem již podotkla, ale skutečnost. Není se za co stydět, nejsem pokoutní prodejce. Cena 29 400,-Kč a za 2 940¨- ho lze mít následující den doma. Výrobek předvádíme nezávazně u "slušných lidí bez ironického podtextu" a cenu uvádíme hned na úvod před přípravou menu( je zdarma) u té konkrétní rodiny.
Výrobek lze shlédnout na: http://www.vorwerk.com/cz/thermomix/html/
Bohudík za 10 let u nás na trhu nemá ve své kategorii konkurenci a je pro ty, kteří umí myslet hlavou a hlavně počítat. Naštěstí je takových hodně a tak se dobře prodává.
venda

Odeslatod Lída v Stř 26. Led 2005 18:43:49

taky mám scanpan wok a pánev. Ale zklamala mě příprava zeleniny, okamžitě se beznadějně přilepí a už neodlepí. :-( Máte stejnou zkušenost?
Ale bramborák je na ní nedostižný ;-)
Lída

Odeslatod jana v Stř 26. Led 2005 19:24:37

Titanové nádobí jsem si koupila na www.panvicky.cz asi před rokem. Dávají záruku 10 let na povrch. Můžu i s víkem do trouby, nemusím používat tuk (řízek bez tuku je úplně k ničemu). Prvně jsem si koupila jenom pánvičku, ale po půl roce jsem si dokoupila i ostatní výrobky a velikosti, se kterýma jsem maximálně spokojená. Můžu na titanu řezat i nožem, běžně používám kov a nic se neděje. Jak dole pan Moudrý píše, že by titanová pánev stála 20tis., tak je maličko vedle. Stála by 200tis. pokud by byla z titanu, ale na tom by se asi nedalo vařit. Ten titan je pouze součástí povrchů. Tak mi to bylo vysvětleno na jejich infu. Měla jsem již pánev Tescoma, ta byla údajně z titanu, ale vydržela asi tři měsíce a bylo po ní. Já v tomto zboží peču, vařím, smažím a nevím co ještě a nechtěla bych už asi používat nic jinýho. Mimo to jsem při svém nákupu na www.panvicky.cz dostala ke každé pánvičce a rendlíku buď víko nebo něco jinýho zdarma. Budu ráda když se mi ozve i někdo jiný, kdo tam nakoupil. zajímalo by mě třeba jak se vaří na tom jejich platinovém povrchu, jaký mají příbary co nabízí a podobně. Snad Vás to nenudilo. Ahoj Jana z Plzně
jana

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design