parní čistič

Moderátor: Living

parní čistič

Odeslatod Alča v Úte 02. Bře 2004 13:20:34

má někdo zkušenosti s používáním parního čističe? jako princip se mi to líbí, že je to šetrné k životními prostředí - bez chemie, ale neznám nikoho, kdo to používá
ozvete se mi ?
díky
Alča

Re: parní čistič

Odeslatod Iva v Úte 16. Bře 2004 10:48:47

jojo, muž by řekl, že potřebuji mít veškeré domácí práce zmechanizované. Je to pravda :)) Takže parní čistič mám, po pravdě ho vyndavám na větší úklidy 1x do měsíce. Je báječný, protože mám pocit že desinfikuje a spálí všechny bacily. Používám ho hodně na WC, kuchyň atp. A také na takovou tu "špínu zažranou" třeba pod lednicí nebo když se odstaví sporák.
Iva
Iva

Odeslatod Emil Hrdlička v Úte 16. Bře 2004 11:13:15

prosím, máte též zkušenost s mytím oken a pl. rámů parním čističem?Dík [email] [/email]
Emil Hrdlička

Odeslatod Hrdlička emil v Úte 16. Bře 2004 11:15:30

Prosím , zda má někdo zkušenost s mytím oken a plast.rámů parním čističem. Má cenu si jej koupit hlavně za tímto účelem? [email] [/email]
Hrdlička emil

Odeslatod Iva v Úte 16. Bře 2004 13:29:07

pokoušela jsem se to umýt i čističem. Proud páry tu špínu "zkapalní nebo rozmočí" nebo jak to říct. Takže se to potom lépe utírá a stírá. Já mám i vysavač :), který myje okna, takže používám špíš ten.
Na druhou stranu si dokážu představit parní čistič na mytí oken plastových, tam to umyje i rámy. Já mám okna ze 60. let, dřevěná, takže by se mi asi rozpadla.
Snad jsem vám poradila
Iva
Iva

Odeslatod Tina v Stř 31. Bře 2004 17:47:47

Zajímalo by mě, kde a za kolik lze parní čistič koupit. Nedávno jsem u kamarádky viděla předvedení podobného stroje, byl super, ale stál téměř 35 tis. Zná někdo levnější alternativu? Děkuji.
Tina

Odeslatod Michal v Úte 06. Dub 2004 19:04:45

Já používám a je to super. Nemusím kupovat žádnou chemii a vlastně vyčistím úplně vše. Mrkni na www.lux-com.cz. Mám ho od nich.
Michal

Odeslatod Marie v Sob 10. Dub 2004 16:55:10

Ahoj Všichni!Já dostala parní čistič tzv. Parní kachnu k Vánocům!Je to levnější alternativa velkých vysavačů!Stál okolo 1000Kč.A je výborný na čištění čehokoliv!Dlaždičky,sporák,sedačka,WC,koberec,spáleniny,mastné skvrny,skvrny od vína,od kávy,okna ,rámy,sklo! Je naprosto použitelný na všechno bez jakýchkoliv chemických prostředků!S případnými dotazi se v případě zájmu obratte na mně!
Marie

Další

Zpět na Bydlení a design