parní čistič

Moderátor: Living

Re: parní čistič

Odeslatod ary v Ned 13. Čer 2004 22:10:17

Zajímalo by mě, zda jde parním čističem dát do pucu i plastová vana. Nevím rady jak tento plast čistit. Už jsem zkoušela i horkou octovou vodu, ale stále doufám, že jsou i příjemnější metody.
ary

Odeslatod Iva v Pon 14. Čer 2004 19:45:30

Nezkoušel jste tím někdo čistit ten zásobník na prášek a aviváž u pračky? To se čistí dost obtížně, kvůli tomu bych snad ten parní čistič zakoupila...
Iva
Iva

Odeslatod Jarmila v Úte 15. Čer 2004 8:30:11

A jakou vodu do něj používáš? Normální z vodovodu nebo destilovanou?
Jarmila

Odeslatod Radim Krejčí v Úte 22. Čer 2004 12:56:24

Tuším, o jaký čistič za 35000 Kč se jedná. Je dobrý, ale přístroj v srovnatelné kategorii a kvalitě jsme schopni nabídnout v ceně zhruba poloviční. Zkrátka není nad to nepodlehnout obchodníkovi hned na první schůzce, ale naopak dobře se porozhlédnout a porovnat více výrobků... Blíže na www.parnicistice.cz.

Radim Krejčí
Radim Krejčí

Odeslatod Pavla v Čtv 26. Srp 2004 19:03:09

Mam doma parni cistic Aqua Jebbo od firmy Zepter. Dostala jsem ho jako svatebni dar a zatim jsem ho zkousela jen dvakrat. Nejak nevim, co bych s nim mela cistit a tak mi lezi odlozeny v komore. Pokud by se nasel nekdo, kdo je rozhodnuty si parni cistic koupit, rada mu jej prodam za slusnou cenu (Plzensky kraj).
Pavla

Odeslatod Jana v Pát 27. Srp 2004 6:57:22

i ten se mi povedl parním čističem vyčistit, nasadilá jsem trysku a takové ty ošklivé usazeniny z té aviváže se odlepily a pak ksem to setřela hadříkem,
Jana
Jana

Odeslatod Pepa v Úte 28. Zář 2004 9:04:30

Máte někdo praktickou zkušenost s čištěním mastnost u sporáku a trouby, je prý na to třeba parní čistič s větším parním výkonem...za kolik se dá sehnat? a opravdu to vyčistí ty tuky?
Pepa

Odeslatod sisi v Pát 01. Říj 2004 9:37:16

Můžete blíže popsat čistění oken a rámů? Nedovedu si to představit v praxi. Nestéká špinavá voda na parapety a stěny pod okny? Musí se okenní tabule leštit?
Děkuji
sisi

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design