krtek

Moderátor: Living

Re: krtek

Odeslatod krteček v Stř 12. Led 2005 17:36:54

Vy jste ale fakt zlí na malinký krtečky. Jak by se líbilo vám, kdyby vás chtěl někdo vypudit z vašeho domečku!!!
krteček

Odeslatod janmil v Stř 12. Led 2005 18:33:16

Kdybych vlezl do cizího domečku,tak by mě taky vypudili.Krtek je v cizím,tak tam nemá co pohledávat!
janmil

Odeslatod Honza v Čtv 13. Led 2005 11:04:18

To Janmil: jste si tim tak jisty? Mozna tam ten krtek byl driv, to ze je to Vas "domecek" se pouze ve sve nabubrelosti domnivate...
Honza

Odeslatod janmil v Čtv 13. Led 2005 17:56:04

To Honza Jsem si jistý. Nabubřelý nejsem jako vy ochránci přírody co jezdí v trabantech a otravují slušné lidi!
janmil

Odeslatod Honza v Čtv 13. Led 2005 18:57:03

To janmil: Omlouvam se - vubec jsem to nemyslel osobne. Nepatrim sice k ochrancum prirody, uz vubec nejezdim v trabantu, mam rad svuj klid a nikoho neotravuju - a jsem rad kdyz nikdo neotravuje mne.

Nicmene v mnoha smerech s ekology a ochranci souhlasim. A otazka co bylo driv - zda krtek nebo dum je nabiledni :-) I kdyz ho na zahrade taky nemam rad, porad to je pesi, nez kdyby mi na ni postavili dalnici.
Honza

Odeslatod Veronika v Pát 14. Led 2005 8:42:52

Honzo, mezi krtkem a dálnicí, bych si vybrala krtka. Ale mezi novým trávníkem (od loňského roku) a krtkem, hlasuju pro ten trávník.

Jenže "náš" krtek, to jaksi nechápe :-)

Takže o víkendu jdeme celá rodina na zahradu - vyzkoušíme tyče s PETkama a pro jistotu ještě dnes jdu shánět ty staré voňavky, co používali naše babičky (rada od Míši).

Hodně zdaru v boji s těmito sladkými zvířátky :-)
Veronika

Odeslatod daniel68 v Pát 14. Dub 2017 17:44:35

Mě nejlépe fungují klasické pastičky na hraboše, koupit se dají v železářství. Sice to chvilku trvá (1-2 týdny) než se strefíte, ale fungují.
Případně bych vyzkoušel ještě tyto rady jak se zbavit krtka.
daniel68

Předchozí

Zpět na Bydlení a design