lapač zápachu z cigaret

Moderátor: Living

lapač zápachu z cigaret

Odeslatod Jarmila v Úte 08. Črc 2003 10:02:14

Potřebuju pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Zdědila jsem kancelář po silném kuřákovi. Zdi jsou tak načichlé, že se tam nedá vydržet (jsem nekuřák). Na malování mám zatím zapomenout. Tak tam zatím větrám a nastěhovala jsem tam pár kytek.
Nevíte někdo o něčem co by pomohlo aspoň zmírnit ten smrad? Až se tam nastěhuju, pocítám že to tam vyložím osvěžovačema vzduchu...
Předem díky všem za rady, vyzkouším cokoliv, jen aby se tam dalo dýchat.
Jarmila

Re: lapač zápachu z cigaret

Odeslatod Eva v Úte 08. Črc 2003 11:34:08

Hezký den, pokud mohu doporučit, tak osvěžovač vzduchu, co se strká do zásuvky, s náplní Anti-Tabac. Vydrží skoro dva měsíce, přes noc při zavřených oknech je vůně intenzivní, po vyvětrání je po cigaretovém zápachu. Sama ho v práci používám.
Eva

Odeslatod Hana v Úte 08. Črc 2003 12:15:26

Ahojky, mohu jenom potvrdit. Bydlím v novém baráčku a manžel a dcera kouří. Každého, kdo přijde se ptám a opravdu - cigaretový kouř není díky náplni Anti-Tabak cítit. Zní to jako reklama, ale fakt to funguje. Hezký den přeje Hanča
Hana

Odeslatod kynolog v Úte 08. Črc 2003 12:58:05

Ahoj,
také doporučuji vonnou svíčku s vůní Anti-Tabac.
kynolog

Odeslatod kata v Úte 08. Črc 2003 16:14:27

pokud se vám nechce do kanceláře "tolik" investovat, nám se na chtě osvědčil babičkovský recept - někam do výšky, na skříň apod. položit houbičku namočenou v octě.
kata

Zpět na Bydlení a design