kuchyň na míru

Moderátor: Living

kuchyň na míru

Odeslatod Majda v Pát 27. Čer 2003 9:43:13

Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti jak skloubit výrobu kuchyňské linky u truhláře se zabudováním vestavěných spotřebičů. Nevím jak to provést, když chceme zabudované spotřebiče, které si ale musíme obstarat sami a sám truhlář je jednak ani nezabuduje a ani nezapojí. Vím, že nejjednodušší je kontaktovat kuch. studio, které zajistí kompletní servis, ale nechce se nám platit peníze navíc. Nevíte, jestli se dají zabudovat spotřebiče dodatečně nebo jestli u instalace linky musí už rovnou být instalatér atd. aby hned vše zapojili. Máme spotřebiče koupit předem, než zadáme výrobu linky? Zkrátka nejak nevím, jak to provést, nemám žádné zkušenosti. Poradíte?
Majda

Re: kuchyň na míru

Odeslatod zeta v Pát 27. Čer 2003 12:14:07

Dobry den,
asi pred dvema mesici jsem si kupovala domu kuchyn na miru, nechavala jsem teda zabudovat jen mycku a sporak, ale vse dopadlo vyborne. Postupovala jsem s truhlarem tak, ze jsem si dopredu vybrala spotrebice, ktere jsem koupila az tesne pred tim, nez mi kuchyn privezl. Ale nadiktovala jsem mu rozmery a on podle toho s tim pocital. Hlavne kdyz by to nekde trochu nevyslo, muze ty rozmery upravit na miste. Myslim, ze kdyz ma clovek trochu fantazii a neboji se experimentovat, tak jsou kuchynska studia opravdu zbytecne drahy a to same si clovek zaridi s pomoci truhlare. Preji hodne radosti z nove kuchyne.Majda napsal:
zeta

Odeslatod Majda v Úte 01. Črc 2003 13:42:29

Nemáte někdo kontakt na dobrého, osvědčeného truhláře v Praze? Hlavně aby byl spolehlivý, šikovný a ne předražený? Díky.
Majda

Odeslatod Jaroslav Novak v Sob 26. Črc 2003 14:11:10

Najděte si jiného truhláře.Jinak se z toho pose... jako já.
Jaroslav Novak

Zpět na Bydlení a design