Vestavěné spotřebiče?

Moderátor: Living

Re: Vestavěné spotřebiče?

Odeslatod PetrK v Pon 30. Čer 2003 19:05:54

Naprosta pravda, asi jina cena v Praze, Brne atd, ale kdyz neni clovek tvor liny, da se sehnat za velmi slusny peniz v supr kvalite...chce to hledat....
PetrK

Odeslatod Jirka v Pon 30. Čer 2003 21:34:06

Ale já mluvím o 15 ti metrové lince nahoře i dole a ne 3 skříňky dole a 3 nahoře + deska.Desku máme taky obyčejnou,žádný kámen a m linky vyjde na 13 000 cca.Viděl jsem i za 20 000,-
Jirka

Odeslatod Gandelion v Úte 01. Črc 2003 9:13:22

To Jirka: Ja videla metr kuchynske linky i za skoro 30tis. ale to je uz fakt moc! Nas ceka predelavani kuchyne v nejblizsi dobe a mame rozpocet na skrinky 45tis, takze zadny luxus, ale vypada to jednoduse a moc krasne. Jde totiz o to HLEDAT a ne jit do prvniho studia (viz. Hanak, Sykora & spol.)
To all: Jsem jednoznacne pro vestavene spotrebice - lepe se zakomponuji do kuchyne. Ovsem krome lednice - vestavena lednice v porovnani s velikostne stejnou nevestavenou je o dost drazsi a obsahove mensi! Jinak sporak, mycku, troubu a dalsi - urcite vestavene!
Gandelion

A kde?

Odeslatod Martin v Stř 02. Črc 2003 9:23:32

Pochlub se, kde mají takové ceny? Zatím padám do mdlob
Martin

Re: A kde?

Odeslatod Gandelion v Čtv 03. Črc 2003 6:58:41

My jsme obihali truhlarske firmy a mala kuchynska studia v okoli bydliste - vetsinou si rekli cenu 35 - 55 tisic za 7m kuch. linky, coz je temer polovina ceny, kterou nam rekli v renomovanych kuchynskych studiich. Navic to ma vyhodu, ze udelaji i atypicke rozmery skrinek (narozdil napr. od Koryny, ktera o atypech nechce ani slyset :-(
Takze doporucuji hledat ve zlatych strankach a na internetu.
Gandelion

Odeslatod Renata v Čtv 03. Črc 2003 7:31:56

kuchyň mi dělala firma na zakázku i s vestavěnými spotřebiči. Nemůžu než doporučit. Neměla jsem páru o tom jak bych ji chtěla. Poradili mi a jsem strašně spokojená. Je to zřejmě dražší - nevím - ale fakt výsledek stojí za to.
Renata

Odeslatod Lea v Čtv 03. Črc 2003 17:32:55

Jedná se o tutéž verzi kuchyně - hladká dvířka - fólie, imitace buk. Sýkora ji navzoroval /nábytek bez spotřebičů/ za 55 tisíc, kuchyňské studio Yahoo, Zlín, OD Modus přesně tutéž verzi za 35 tisíc. K tomu spotřebiče - myčka AEG 45 cm 20 tisíc, sklokeramika+sporák Zanussi 22 tisíc, digestoř Zanussi cca 5 tisíc. Pouze nmi nezapojili spotřebiče, takže jsem volala instalatéra i elektrikáře. Pokud vím, kuchyně montují kdekoliv v ČR.
Lea

Odeslatod kynolog v Úte 08. Črc 2003 13:15:25

Ahoj Vlaďko,
záleží na tom, jak velkou a kde kuchyni budeš zařizovat. Pokud bydlíš v rodinném domku a můžeš si kuchyň upravit dle svých představ, tak bych asi dal přednost vestavěným spotřebičům i když je to dražší varianta, ale výsledek je pěkný. Pokud bydlíš v paneláku a máš kuchyň 9m2, tak rozhodně ne. Vem si třeba jen pracovní desku: kolik z ní prořežeš na dřez a sklokeramickou desku, resp. co ti z té investice zbyde (tedy hmotně, nikoliv z estetického hlediska). Vestavěné spotřebiče se mi líbí, ne,že ne, ale je třeba zvážit jak a kam. Když je bílý sporák v kuchyni a bílá myčka pod pracovní deskou, tak to nijak neruší (nebo v nerezu, či jiné společné barvě). Nezapomeň také, že kolem lednice by měl tzv. cirkulovat vzduch, jinak se ti zvednou zase náklady na el. energii. Uchlácholení prodavače, že dnes už jsou tomu lednice uzpůsobené zkrátka a dobře nevěřím. Hodně úspěchů.
kynolog

Předchozí

Zpět na Bydlení a design