Variopaint

Moderátor: Living

Variopaint

Odeslatod Martina M v Úte 10. Čer 2003 6:17:56

Uvažujeme o nastříkání umakartového jádra (z vnějšku i vnitřku) v paneláku variopaintem, ale nevíme, jak a jestli vůbec by se dal někdy později z umakartu zase odstranit či přemalovat. Máte někdo s variopaintem jakoukoliv zkušenost?
Martina M
 

Re: Variopaint

Odeslatod Sarka v Úte 10. Čer 2003 9:36:55

Ahoj Martino,
měli jsme nastříkané také umakartové jádro Variopaintem asi 4 roky. Nástřik se odírá, např. vypínače, dveře nedoporučuji si nechat nastříkat, každý otisk ruky a špínu, která se Vám usadí na nástřiku, když budete chtít hadříkem otřít, setřete i nátěr. Dále veškeré hliníkové lišty a gumy, které v jádře samozřejmě máte, začnou počase stejně prosvítat, tmavnout a šrouby reznout a fakt to nevypadá vůbec dobře. Je to tak východisko na maximálně 2 roky. Před rokem a půl jsme si nechali koupelnu obložit deskami ABITIBI,napodobeniny obkladu a koupelna dostala úplně jiný a lepší vzhled. Je to však nákladnější cca 20 tis. Kč. Vyrovnají Vám veškeré křivé stěny, odstraní všechny gumy, lišty dají nový stropní podhled.
Sarka
 

Re: Variopaint

Odeslatod Renata v Úte 10. Čer 2003 10:10:13

S Variopaintem v koupelně mám jen špatné zkušenosti. Umakart to nepřekryje, pořád je to vidět. Smývá se , odírá, když to dělají "odborníci" jako mně, tak máš binec v celém bytě a odškrabuješ zrníčka všude. Myslím si, že tahle technika je už dávno překonaná. Můžu ti doporučit obložení koupeny panely, které vypadají jako obklad, průměrná koupelna stojí i s bateriemi cca 20.000,- Kč. V Praze to dělá firma LINEA, Praha 10.
Ahoj
Renata
Renata
 

Re: Variopaint

Odeslatod Renata v Stř 11. Čer 2003 11:18:57

Ještě renovace koupelen www.mkares.cz.
Ahoj
R.
Renata
 

Re: Variopaint

Odeslatod Renata v Stř 11. Čer 2003 11:21:19

Ještě renovace koupelen www.mkares.cz.
Ahoj
R.
Renata
 


Zpět na Bydlení a design

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

TOPlist