Barvy na sklo

Moderátor: Living

Re: Barvy na sklo

Odeslatod kamilka v Pon 07. Dub 2003 19:55:06

no jo ale jak to dostanu z te euro-folie na sklo? cim se to lepi?????? a proc to vlastne u toho skla sundavate (pisete 3.4.2003 v 9:44) ze se to pri sundavani ze skleneneho platu trha. nejak to nechapu. barvy a kontury si snad zvladne koupit kazdy, ale tu techniku jsem nepochopila ani z jednoho zdejsiho prispevku. pokud to drzi na skle samo nejakou statickou elektrinou, vydrzi to vubec jedno umyti? nedovedu si to dost dobre predstavit. Diky za vsechny informace.
kamilka

Odeslatod Martina v Úte 08. Dub 2003 10:06:45

Nevím co nemůžete pochopit ,vždyť je to jednoduché- Vezmete si fólii /já používám normální kancelářské průhledné desky/pod fólii si dáte předlohu toho co chcete malovat. Obrysy obrázku uděláte slupovací konturou kterou necháte zaschnout. Potom si vezmete vyplňovací slupovací barvy, které se narozdíl od kontury roztékají a barevně vyplníte podle předlohy. Obrázek necháte 1 den zaschnout - barvy se přemění v průhledné. Potom obrázek sloupnete z fólie/žádné lepidlo se nepoužívá/ a dáte ho tou stranou co byl na fólii na okno, dveře, dlaždičky,vázu....atd. Tento obrázek můžete normálně omývat. Já jsem si ozdobila dlaždičky v koupelně nad vanou a omývám to normálně a nic se ani párou neodlupuje. Postup jak zacházet se slupovacíma barvama je napsám na každé slupovací barvě. Podívejte se na www.barvicky.cz -jsou tam předlohy, prodej slupovacích barev a také je tam soutěž a ukázky jednotlivých prací- také ze slupovacích barviček . Jestli ještě něco nebudete vědět tak mi napište na e-mail.
Martina

Odeslatod hanicka v Stř 09. Dub 2003 9:00:30

tak to je moc prima, ze to drzi samo, desila jsem se vterinoveho lepidla apod. diky za "navod" uz se moc tesim na muj pilotni vytvor :)
hanicka

Předchozí

Zpět na Bydlení a design