Koupě pračky

Moderátor: Living

Koupě pračky

Odeslatod nina v Stř 09. Říj 2002 13:52:10

Žádám kohokoli o radu.Chceme si zakoupit pračku do klasické panelákové koupelny avšak nevím na co se mám soustředit při výběru a pokud máte ověřenou značku i za tu budu ráda.
Všem moc dík za radu.
Nina
nina

Re: Koupě pračky

Odeslatod alca v Čtv 10. Říj 2002 5:59:12

5 let mám pračku zn. Whirpool .... něco co si nepamatuju, 40 cm široká s vrchním plněním , což je asi jediné - do paneláky že ji nemůžete použít jakoodkládací plochu, bez jediné závady. je tichá neslyším ji ani já v bytě, natož aby věděly sousedky, že se u nás pere. má dostatečné programové vybavení, volbu otáček při odstředění,poloviční náplň. to je myslím dost na běžné užívání. viděla jsem minulý týden že i cena šla trochu dolu, myslím kolem 10 - 11 tis. Kč.
jako značka si myslím, že je vynikající
alca

Odeslatod Romana v Čtv 10. Říj 2002 9:55:26

Dobrý den,
mám stejnou značku pračky jako paní co odpověděla předemnou. Plnění je zepředu.Mám ji už také docela dlouho a bez jediné závady. Mám ji zabudovanou v lince a když peru tak ji skoro neslyším. V koupelně mám více místa.
Romana

Odeslatod Paulo v Stř 30. Říj 2002 9:56:13

Jestli chcete opravdu kvalitní informace, vlezte si na WWW.NAJDISERVIS.CZ . Dostanete tam informace snad na všechny možné otázky ohledně domácích spotřebičů. Jinak doporučuji BOSCH MAXX 40cm. (všechny parametry v třídě "A")
Paulo

Odeslatod Jirka v Pát 15. Lis 2002 1:12:15

Vřele doporučuji vybírat z praček energetické kategorie A, bývají nepatrně dražší, ale investice se vrátí v podobě úspory energie i vody. Všechny spotřeby a účinnost praní, ždímání a případně sušeí by měly být uvedeny na viditelně umístěném energetickém štítku. Pokud štítek není vidět a prodejce jej odmítá předložit, nevěřte jim, že "to skoro nic nežere". Takto se chovají neseriózní firmy, protože všechni výrobci tyto údaje uvádějí.
Jirka

Odeslatod lolo MICHALEC v Pát 15. Lis 2002 9:59:07

co kategorie B? ted kupuji Whirlpool AWG 853, ma B,B a D. Co jsem tak pochytil B neni tak spatny (odstredovani D, no ehm) - voda 39l, energie 0,80 kWh. je sice jenom na 3.5kg pradla, ale zato je hodne ouzka - 33cm
lolo MICHALEC

Odeslatod hanicka v Ned 09. Bře 2003 12:13:57

jednoznacne se podivejte po rade Bosh Maxx 40. jsou plnene ze strany }tj. nahoru si muzete odlozit i nejake veci) a ma hloubku jen 40 cm - tj. presne padne do male koupelnicky. je tichoucka, vubec neskace, nove prodavaji i typ s odlozenym startem, sprchovanim pradla a rucnim pranim, pojme 4 kg pradla a "zere" jen 43 litru vody a 0.76 kWh (wfc 2065 0E maxx40, napr. na www.bilezbozi.cz stoji 15800Kc).
hanicka

Odeslatod Ivona v Pon 10. Bře 2003 11:05:19

Zdravim,
mam asi 3letou zkusenost s Bosh Maxx 40 cm hlubokou, plneni zpredu. Super!!I pri nejvyssich otackach se pri zdimani skoro nehne, je plne "A-ckova", jednoduche ovladani a o poruse nemuze byt ani rec. Preju uspesny nakup.
Ivona

Zpět na Bydlení a design