Kuchyně

Moderátor: Living

Kuchyně

Odeslatod peppies v Pát 27. Zář 2002 15:38:27

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, na trhu je mnoho firem nabízejích kuchyně na míru, ale kterou si vybrat.Mám spotřebiče ne vestavné, ale i tak bych chtěl docela hezkou kuchyň,nicméně jak se říká za co nejméně peněz.Kolik by tak stála investice do kuchyně.Myslíte že by mě stačilo 30.000,- ???Rady,tipy vítány :-)
peppies

Re: Kuchyně

Odeslatod Romana v Sob 28. Zář 2002 16:52:29

Dobry den,

firem je opravdu mnoho, ktere nabízejí kuchyně. Zapoměl jste udat jak velikou kuchyň chcete. U některé firmy seženete za 30000,- například
1m linky. já vám poradím, zkuste si zajet do IKEY v Praze, Ostravě nebo v Brně. Mají tam velký výběr a linku si odvezete v krabicích a doma si ji můžete sám sestavit, tím neplatíte za montáž, která je většinou velmi drahá. V jejich katalogu jsou již sestavené linky a pohybují se okolo 30000,-. Mají i vlastní stránky www.ikea.cz. Dále mohu poradit udělejte si ze staré linky novou. Variant je opravdu mnoho.
Romana

Odeslatod Zagattová Jitka v Sob 28. Zář 2002 19:40:26

Stačí 30 000 Kč na vybavení kuchyň. linky a dřezu na nádobí?
Zagattová Jitka

Odeslatod Romana v Sob 28. Zář 2002 20:15:20

Nevím co vše myslíte pod pojmem vybavení kuchyně. Dřezy stojí od 1500,- a výše podle tvaru.
Romana

Odeslatod Dennis v Ned 29. Zář 2002 4:04:54

Nejen byty,ale specialne kuchyne jsou v Cechach nesmirne male ,nekde i bez oken a ventilace.Myslim,ze ti vasi architekti by se meli jit podivat do ciziny.Mimo jine,ceny bytu ,v pomeru k prumernym platum jsou nemozne vysoke.
Dennis

Odeslatod LK v Úte 01. Říj 2002 17:18:06

To sice mate pravdu, ale Vase konstatovani to bohuzel nevyresi. Jinak k te kuchyni - my jsme kupovali linku od Koryny, byli velmi ochotni a cena byla take rozumna. Znami poridili jeste podstatne levneji - nechali si od znameho truhlare udelat nova dvirka (a vymenili desku+drez). Kuchyn vypada jako nova a pritom to stalo babku v porovnani s koupi nove kuchyne.Dennis napsal:
LK

Odeslatod Hanka v Stř 09. Říj 2002 10:58:40

Ja bych za 30 000raději koupila jiné vybyvení a starou zrenovovala,pokud ji teda máte.Skelet nových je stejně z laminované dřevotřísky,ničí se,poškozuje a žloutne.Před 2 roky jsme si potapetovali dvířka naší staré kuchyně s těmi zapuštěnými kulatými úchyty.Muž je dostal ven,vložil špalíky,zatmelil a přebrousil a já tapetovala.Máme kombinaci světlé dřevo a tmavomodrou + nové úchyty.Je to o více než 100% lepší ovšem ne nové.peppies napsal:
Hanka

Odeslatod peppies v Čtv 10. Říj 2002 13:46:21

Díky,už jsem se rozhodl tak, že přecijen malinko více peněz na kuchyň dáme s tím, že to není investice na jeden rok.
peppies

Další

Zpět na Bydlení a design