sprchový kout

Moderátor: Living

sprchový kout

Odeslatod Ilona v Úte 20. Srp 2002 8:14:02

Mám doma rohový sprchový kout asi dva roky. Nějakým záhadným způsobem se mi jeho skla při obou okrajích u zdí oddělila a mám tam podélné díry. Poraďte mi, prosím, jakým způsobem se dá takto porušený sprchový kout opravit. Děkuji.
Ilona

Re: sprchový kout

Odeslatod Romana v Sob 28. Zář 2002 20:23:52

dobrý den,
zkuste podélné díry vyspárovat průhledným tmelem, který je odolný proti vodě. Seženete jej např. v Baumaxu nebo baumarktu. Bohužel přesný název si již nepamatuji, ale spárovala jsem s ním okraj vany a funguje a není vidět.
Romana

Odeslatod Radek v Úte 01. Říj 2002 1:44:21

Doporučoval bych sanitární silikon.je elastický a drží se pevně.je dobrý ho po nanesení /před uhlazením/postříkat silným jarovým roztokem, aby se vám nelepil na prsty.
Radek

Odeslatod Jarka v Čtv 30. Led 2003 7:51:04

Máme malé rozměry koupelny, ale rozhodli jsme se pořídit si tam sprchový kout, trošku kvalitnější, nevíme, zda se ale v našich rozměrech někde vyrábí, rozměry použitelné pro sprchový kout jsou 110x93cm maximum děkuji za případné rady
Jarka

Odeslatod Ivona v Úte 04. Úno 2003 11:35:03

K tem sparam. Souhlasim se sanitarnim silikonem,je protiplisnovy a dobre drzi,jen je pro dokonaly vysledek nutne nejdriv mista,kam ho budeme nanaset dukladne ocistit,aby nebyla mastna a ususit. Pak silikon prilne nejlepe. Na uhlazeni doporucuji mydlo nebo ten vyse jmenovany jar. Naposledy jsem silikonovala v tenouckych chirurgickych rukavicich.Stoji asi 10Kc a je to s nima fakt skvele.Po praci se zahodi a ruce jsou netknute.
Ivona

Odeslatod Franta v Úte 18. Úno 2003 21:57:17

Přeji hezký den, žádám o radu ohledně sprchového koutu. Opravuji koupelnu a místo rohové vany budu dávat sprchový kout a vanu klasickou.
Neví někdo co je v oblasti spr. koutů to nejlepší, hlavně myslím na údržbu, životnost a komfort. Cena nerozhoduje, děkuji
Franta

Zpět na Bydlení a design