Nezapomeňte odstranit všechny požadované konzoly GPU, které

Moderátor: Living

Nezapomeňte odstranit všechny požadované konzoly GPU, které

Odeslatod Edward11 v Sob 18. Led 2020 12:04:40

Poté, co jsem na svém RX 5700 dva měsíce pracoval s vyššími než očekávanými tempy, frustroval jsem, že pod časováním nepomohlo, konečně jsem se podíval na zadní stranu mého PC. Tehdy jsem si všiml, že ventilační otvory na zadní straně GPU mého dmychadla se zdály být blokovány závorkami GPU mého případu. Uvědomil jsem si, že moje GPU je dostatečně silná, aby zabírala dva sloty pro závorky, takže ji odstraním z hrací plochy a zjistím, že (OBVIOUSLY) celá strana, která je obrácena k držáku, je ventilací pro GPU. Když jsem uvažoval o tom, co jsem idiot, odstranil jsem kryt držáku a znovu jsem zajistil GPU, nyní neblokuji žádné výfukové otvory. Jistě, moje tempy klesly z 95 stupňů na stabilních 70-75 a hluk šel z Boeingu 787 do vzdálené Honda Accord.
Edward11

Re: Nezapomeňte odstranit všechny požadované konzoly GPU, které

Odeslatod Edward11 v Ned 19. Led 2020 5:43:43

Edward11 napsal:Poté, co jsem na svém RX 5700 dva měsíce pracoval s vyššími než očekávanými tempy, frustroval jsem, že pod časováním nepomohlo, konečně jsem se podíval na zadní stranu mého PC. Tehdy jsem si všiml, že ventilační otvory na zadní straně GPU mého dmychadla se zdály být blokovány závorkami reverse phone lookupnba redditpcpartpicker GPU mého případu. Uvědomil jsem si, že moje GPU je dostatečně silná, aby zabírala dva sloty pro závorky, takže ji odstraním z hrací plochy a zjistím, že (OBVIOUSLY) celá strana, která je obrácena k držáku, je ventilací pro GPU. Když jsem uvažoval o tom, co jsem idiot, odstranil jsem kryt držáku a znovu jsem zajistil GPU, nyní neblokuji žádné výfukové otvory. Jistě, moje tempy klesly z 95 stupňů na stabilních 70-75 a hluk šel z Boeingu 787 do vzdálené Honda Accord.

thankyou
Edward11

Re: Nezapomeňte odstranit všechny požadované konzoly GPU, které

Odeslatod Charlyne23 v Sob 22. Úno 2020 14:41:58

Looking for academic writing websites? Visit site where you can get professional help. Get rid of the academic burden.
Charlyne23

Zpět na Bydlení a design