Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak se bezpečně připojit k

Moderátor: Living

Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak se bezpečně připojit k

Odeslatod KaidenJuan v Pát 17. Led 2020 19:32:13

Jaký je nejúčinnější a zároveň nejjednodušší způsob připojení k mé domácí síti, když jste mimo domov?

V současné době mám na tom Pi3 + s PiVPN, který používá OpenVPN. Připojuji se z telefonu nebo notebooku a fungují v podstatě jako na domácí WiFi. Ale zajímalo by mě, jestli existuje lepší způsob? V síti mám také vždy počítač se systémem Windows 10.

Zajímalo by mě hlavně, jestli je něco jednoduššího? A rychlejší? Zřídka měním telefon nebo notebook, takže zapomínám, jak je to nastavení, a musím znovu google, co jsem udělal pokaždé, když přidám zařízení. Cítí se také trochu neohrabaně generovat certifikáty a dostat je z Pi, a jsem si jist, že je to také pomalé, ale pravděpodobně to proto, že se jedná o Pi3.
KaidenJuan

Re: Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak se bezpečně připojit k

Odeslatod KaidenJuan v Stř 22. Led 2020 5:17:56

KaidenJuan napsal:Jaký je nejúčinnější a zároveň nejjednodušší způsob připojení k mé domácí síti, když jste mimo domov?

V současné době mám na tom Pi3 + s PiVPN, který používá OpenVPN. Připojuji se z telefonu nebo notebooku a fungují v podstatě jako na domácí WiFi. Ale zajímalo by mě, jestli existuje lepší způsob? V síti mám také vždy počítač se systémem Windows 10.fedloan irs.gov easybib

Zajímalo by mě hlavně, jestli je něco jednoduššího? A rychlejší? Zřídka měním telefon nebo notebook, takže zapomínám, jak je to nastavení, a musím znovu google, co jsem udělal pokaždé, když přidám zařízení. Cítí se také trochu neohrabaně generovat certifikáty a dostat je z Pi, a jsem si jist, že je to také pomalé, ale pravděpodobně to proto, že se jedná o Pi3.

issue solved!!!
KaidenJuan

Zpět na Bydlení a design