Rugged laptop news?

Moderátor: Living

Rugged laptop news?

Odeslatod BentleyAshton v Pon 13. Led 2020 15:40:07

Ahoj, v příštích měsících se snažím získat nový notebook a mít docela intenzivní pracovní prostředí. Chtěl bych dostat notebook, aby odolal pravidelným nepořádkům a výpraskům, ale také budu provozovat nějaký docela intenzivní strojírenský software ke studiu a rád bych si zahrával ve svém volném čase. Vím, že v podstatě hledám dva oddělené stroje s různými požadavky, ale část cestování mě nutí chtít co nejlehčí balení. Jsem v podstatě roztrhán mezi drsnou a nejnovější sérií lenovo P. dell má trvanlivost a lenovo má velkou výhodu v oblasti výpočtu. Chtěl bych, aby moje zařízení bylo těžké, ale mám pocit, že zastaralý dell cpus prostě nebude dostatečně silný na to, co chci. Takže je to dlouhotrvající způsob, jak se zeptat, ví někdo, jestli dell plánuje uvolnit novou robustní sestavu kdykoli, se slušným zpracováním? Nebo bych měl jen držet lenovo. Dík!
BentleyAshton

Re: Rugged laptop news?

Odeslatod BentleyAshton v Stř 15. Led 2020 1:55:21

BentleyAshton napsal:Ahoj, v příštích měsících se snažím získat nový notebook a mít docela intenzivní pracovní prostředí. Chtěl bych dostat notebook, aby odolal pravidelným nepořádkům a výpraskům, ale také budu provozovat nějaký docela intenzivní strojírenský software ke studiu a rád bych si zahrával ve svém volném čase. Vím, že v podstatě hledám dva oddělené stroje s různými požadavky, ale část cestování mě nutí chtít co nejlehčí balení. Jsem v podstatě roztrhán mezi drsnou a nejnovější sérií lenovo P. dell má trvanlivost a l fedloan irs.gov easybibenovo má velkou výhodu v oblasti výpočtu. Chtěl bych, aby moje zařízení bylo těžké, ale mám pocit, že zastaralý dell cpus prostě nebude dostatečně silný na to, co chci. Takže je to dlouhotrvající způsob, jak se zeptat, ví někdo, jestli dell plánuje uvolnit novou robustní sestavu kdykoli, se slušným zpracováním? Nebo bych měl jen držet lenovo. Dík!

issue solved!!
BentleyAshton

Zpět na Bydlení a design