Nová chyba PC Build-Windows 0x8007025d

Moderátor: Living

Nová chyba PC Build-Windows 0x8007025d

Odeslatod BrainLobo v Sob 05. Říj 2019 7:25:49

Nedávno jsme dostali gigabitový internet a za poslední dva týdny vypadal na mém počítači 5GHz ...

Spojuje se dobře, pracuje několik minut a najednou vypadne úplně. Když se vznášíte nad sítí, říká „Žádný internet, zabezpečeno“, ale stále má bílé pruhy rozsahu, jako by je připojeno k síti (a pokud umístíte kurzor myši na ikonu internetu na hlavním panelu, zobrazí název sítě, což by mělo znamenat, že je spojení tam.

Pokud kliknu pravým tlačítkem myši a kliknu na „Odstraňování problémů“, resetuje se bezdrátový adaptér a zaškrtnutím políčka „Výchozí brána není k dispozici“. Tím se problém vyřeší na několik minut, dokud se to nestane znovu.

Z tohoto důvodu se připojuji k 2,4 GHz WiFi (s nímž nejsou žádné problémy s připojením), ale rád bych pokračoval v připojení k 5GHz síti, protože rychlosti jsou samozřejmě mnohem rychlejší ...

Bohužel jsem také příliš daleko od routeru, než abych se připojil přes ethernet a udělám to s problémem ...

Níže jsou specifikace mého počítače. Zkusil jsem přeinstalovat ovladač WiFi.
BrainLobo

Re: Nová chyba PC Build-Windows 0x8007025d

Odeslatod BrainLobo v Úte 08. Říj 2019 2:52:37

BrainLobo napsal:Nedávno jsme dostali gigabitový internet a za poslední dva týdny vypadal na mém počítači 5GHz ...

Spojuje se dobře, pracuje několik minut a najednou vypadne úplně. Když se vznášíte nad sítí, říká „Žádný internet, zabezpečeno“, ale stále má bílé pruhy rozsahu, jako by je připojeno k síti (a pokud umístíte kurzor myši na ikonu internetu na hlavním panelu, zobrazí název sítě, což by mělo znamenat, že je spojení tam.

Pokud kliknu pravým tlačítkem myši a kliknu na „Odstraňování problémů“, resetuje se bezdrátový adaptér a zaškrtnutím políčka „Výchozí brána není k dispozici“. Tím se problém vyřeší na několik minut, dokud se to nestane znovu.uc browser shareit appvn

Z tohoto důvodu se připojuji k 2,4 GHz WiFi (s nímž nejsou žádné problémy s připojením), ale rád bych pokračoval v připojení k 5GHz síti, protože rychlosti jsou samozřejmě mnohem rychlejší ...

Bohužel jsem také příliš daleko od routeru, než abych se připojil přes ethernet a udělám to s problémem ...

Níže jsou specifikace mého počítače. Zkusil jsem přeinstalovat ovladač WiFi.

my issue got solved!!
BrainLobo

Zpět na Bydlení a design