Zahradní hnojivo!!

Moderátor: Living

Zahradní hnojivo!!

Odeslatod jahidkhan v Stř 18. Zář 2019 12:27:45

Agronom z obchodu, takže vím o základních rostlinných vstupech a potřebách, ale hledám nějakou radu. Tento rok jsem vysadil mou první zahradu a je to dobře. Osazená rajčata, paprika, tykev, špenát, jahody, chřest, zelené fazolky a meloun. Příští rok plánujte více stejného roku.

Kolik hnojiva bych měl dávat dolů? Plánujte ji na podzim, abyste jí dali čas na práci. Půda Ipava, sklon 0-2%, s odtokem pod 5,5 stop. pH je 6,5 (přidá se také vápno letos na podzim) P je 54, K je 315. Testuje mikroživiny tento podzim.

Pokud si koupím 50lb pytel 10-10-10, vyjde mi to asi 540 liber / hektar hnojiva na mé zahradě. Což se mi zdá vysoké, ale nejsem si stoprocentně jistý, co sundávám z půdy, když sklízím.

Co pro vás v minulosti fungovalo?
Albert77
jahidkhan

Re: Zahradní hnojivo!!

Odeslatod jahidkhan v Čtv 19. Zář 2019 5:41:42

jahidkhan napsal:Agronom z obchodu, takže vím o základních rostlinných vstupech a potřebách, ale hledám nějakou radu. Tento rok jsem vysadil mou první zahradu a je to dobře. Osazená rajčata, paprika, tykev, špenát, jahody, chřest, zelené fazolky a meloun. Příští rok plánujte více stejného roku.Appvalley TutuApp Tweakbox

Kolik hnojiva bych měl dávat dolů? Plánujte ji na podzim, abyste jí dali čas na práci. Půda Ipava, sklon 0-2%, s odtokem pod 5,5 stop. pH je 6,5 (přidá se také vápno letos na podzim) P je 54, K je 315. Testuje mikroživiny tento podzim.

Pokud si koupím 50lb pytel 10-10-10, vyjde mi to asi 540 liber / hektar hnojiva na mé zahradě. Což se mi zdá vysoké, ale nejsem si stoprocentně jistý, co sundávám z půdy, když sklízím.

Co pro vás v minulosti fungovalo?
Albert77

my issue got solved!!
jahidkhan

Zpět na Bydlení a design