Prostorový design vs. návrh interiéru?

Moderátor: Living

Prostorový design vs. návrh interiéru?

Odeslatod Berlin77 v Sob 03. Srp 2019 13:34:39

Momentálně jsem zapsán do bakalářského studia průmyslového designu, ale usoudil jsem, že to pro mě nemusí být. Předtím jsem udělal rok v interiérové ​​architektuře a těším se na návrat do říše interiérového designu / architektury. Moje univerzita již tento kurz již nenabízí příští rok, ale nyní zavádí nový diplom z oboru designu s názvem Spatial Design.

Slyšel jsem, že prostorový design je relativně nový koncept a přemýšlel jsem, jak se liší, pokud vůbec, od specializace interiérový design / architektura. A zda mohu získat práci v oboru Desgin s titulem Prostorový design.
Berlin77

Re: Prostorový design vs. návrh interiéru?

Odeslatod Berlin77 v Pon 05. Srp 2019 21:46:17

Berlin77 napsal:Momentálně jsem zapsán do bakalářského studia průmyslového designu, ale usoudil jsem, že to pro mě nemusí být. Předtím jsem udělal rok v interiérové ​​architektuře a těším se na návrat do říše interiérového designu / architektury. Moje univerzita již tento kurz již nenabízí příští rok, ale nyní zavádí nový diplom z oboru designu s názvem Spatial Design.xnxx xxx

Slyšel jsem, že prostorový design je relativně nový koncept a přemýšlel jsem, jak se liší, pokud vůbec, od specializace interiérový design / architektura. A zda mohu získat práci v oboru Desgin s titulem Prostorový design.

my issue got solved!!!
Berlin77

Zpět na Bydlení a design