Hledání rady pro uspořádání nábytku v novém prostoru

Moderátor: Living

Hledání rady pro uspořádání nábytku v novém prostoru

Odeslatod HIMALAYAN v Ned 10. Bře 2019 3:39:28

Ahoj všichni! Jsem v současné době v procesu stěhování do nového bytu a měřil jsem vše a provedl sksetchup model. a než dám vše na své místo, chci vědět, že jste návrhy na opětovné uspořádání nábytku mnohem užitečnějším způsobem. Všechny návrhy jsou oceněny. :)) v kuchyni a koupelně a VELMI malé a nachází se na levé straně fotografie a není mnoho prostoru, aby nic, takže to je důvod, proč jsem to nezahrnout.

https://imgur.com/a/KjM63N5
HIMALAYAN

Re: Hledání rady pro uspořádání nábytku v novém prostoru

Odeslatod HIMALAYAN v Ned 10. Bře 2019 19:44:37

HIMALAYAN napsal:Ahoj všichni! Jsem v současné době v procesu stěhování do nového bytu a měřil jsem vše a provedl sksetchup model. a než dám vše na své místo, chci vědět, že jste návrhy na opětovné uspořádání nábytku mnohem užitečnějším způsobem. Všechny návrhy jsou oceněny. :)) v kuchyni a koupelně a VELMI malé a nachází se na levé straně fotografie a není mnoho prostoru, aby nic, takže to je důvod, proč jsem to nezahrnout.

https://imgur.com/a/KjM63N5
Xvideos Xnxx Chaturbate
HIMALAYAN

Re: Hledání rady pro uspořádání nábytku v novém prostoru

Odeslatod gryllus v Ned 10. Bře 2019 21:30:55

Nějak mi není jasné, kolik je tam vlastně dveří a oken (kudy se jde do kuchyně?) Ten práh vedle vstupních dveří a objekt na jeho druhém konci je co? Almárka za zády sedačky je co?
I bez těchto informací si to zkouším představit a vychází mi, že by asi nebylo ideální, kdyby obýváku dominovala sedačka vysunutá do prostoru. Napadá mne následující:
Nešlo by sedačku otočit o 90 stupňů vlevo a přirazit krátkou stranu až ke zdi s oknem, aby tvořila optický předěl mezi jídelnou s baren a televizní zónou? Bude dost místa na procházení? TV by pak přišla ke stěne oddělující ložnici, záhadná almárka zpoza sedačky by mohla ke zdi v pracovním koutě.
gryllus

Zpět na Bydlení a design