Oresi recenze

Moderátor: Living

Re: Oresi recenze

Odeslatod Ivka5 v Stř 26. Říj 2016 11:36:23

Dobrý den, náš výběr kuchyně začínal výběrem studia což nebylo snadný, protože v Brně pár studií je a než jsem si v některém něco vybrala, tak to byl mazec. Oresi jsem nakonec využila, protože měli celkem velkou prodejnu a na mojí kuchyň měli momentálně 50% slevu, tak jsem jí poptala a vyšla mě na necelých 50.000 i se spotřebici... všechno bylo v pohodě, ale co bych asi doporučila všem, aby si před koupí digestoře zjistili, jak je hlučná, protože my máme digestoř a ta není skoro slyšet když běží, což je asi poprvé...
Ivka5

Odeslatod Retesa v Stř 26. Říj 2016 14:34:58

ahoj, my jsme kupovali oresi kuchyň letos v květnu. Výběr proběhl bezvadně, bohužel při dodání a montáži došlo k několika reklamacím a ty se pak táhly i déle jak měsíc :)
Retesa

Odeslatod Jenka1 v Pát 18. Lis 2016 14:23:35

Přiznám se, že když jsem si vybírala kuchyň, tak jsem chtěla to nejlepší, takže jsem moc na peníze nekoukala, říkala jsem si že když už mám mít novou kuchyň tak ať za něco stojí, na oresi jsem slyšela od kamarádky že dobrý, tak tam semnou zašla, prošly jsme si to tam a bylo jasno a po několika letech stálého používání nemůžu říct ani půl slova…
Jenka1

Odeslatod Lunearka v Pon 19. Pro 2016 14:08:59

Dobrý den, my neměnili na kuchyni od oresi zatím nic, takže u nás v pohodě, jen s dnešním pohledem bych kuchyň volila maličko jinou. Máme jí ještě z doby kdy frčeli dřevěný kuchyně v rustikální stylu a dneska po těch 15 letech by se mi líbila hladká kuchyň v třeba světlé barvě, ale ta stará nám furt drží, tak nemůžu ani na manželovi škemrat o jinou..:D
Lunearka

Odeslatod Leňulína v Čtv 09. Úno 2017 20:28:18

u oresi jsme si vybrali kuchyň a původně jsme si chtěli na heurece nakoupit spotřebiče, a pak když jsme se bavili u oresi, tak nám nabídli stejné spotřebiče za stejnou cenu, tak jsme to vzali od nich i s tou kuchyní. Celá kuchyň mi zatím vyhovuje, tak doufám, že bude vyhovovat ještě dlouho a nebude za pár let nějaký problém, ale zatím (klepu na zuby) kuchyň už 2 roky bez škrábnutí.
Leňulína

Odeslatod Bambička v Stř 15. Bře 2017 14:16:09

Hojda ženský, ještě jsem se pevně nerozhodla pro kuchyň od týhle firmy, ale myslím, že by se celkem mohli dostat pro nás na zajímavou cenu a i celkem si myslím, že i vzhled kuchyně mi u nich příjde celkem solidní, ale necháme se překvapit, jsem spíš ráda, že čtu že jsou s nimi lidi spokojeni, nebudeme od nich chtít ani montáž to udělá manžel s tchánem, takže jde jenom o to, aby dodali kuchyň v pohodě..
Bambička

Odeslatod Janka8 v Pát 19. Kvě 2017 10:03:29

Ahoj, naše kuchyň co máme od Oresi mi zatím vyhovuje, mám doma dvouleté dítě, takže se v posledních letech z kuchyně těžko dostávám, když pořád vyvářím a musím řict, že jak je tam všechno při ruce, tak zvládám korigovat i malého, když něco u kuchyně dělá, takže super... Údržba je celkem fajn, protože jsem zvolila materiály, že na nich nic moc není vidět, jen občas ty oťapkaný ručičky musím umýt.  
Janka8

Odeslatod Lupice v Pon 19. Čer 2017 16:34:42

Zdravím, já prolezla hodně studií než jsem si vybrala, a oresi mi byla asi cenově nejblíž. Mám od nich kuchyň se spotřebiči i obývací stěnu, a jsem ráda, že jsem to měla všechno hezky v jednom a hezky mi to ladí. Oboje funguje tak jak má, zatím jsem žádnou vadu nenašla. Jediné co bylo špatné že obývací stěnu jsme museli vyreklamovat kvůli oloupanému nátěru, ale nebyl s tím žádný problém. :)
Lupice

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design