Oresi recenze

Moderátor: Living

Oresi recenze

Odeslatod Veruss v Pát 15. Črc 2016 11:42:32

Ahojky holky, děláme momentálně rozvody vody a elektřiny + tepelné čerpadlo a tak se pomalu blíží doba, kdy se začneme zabydlovat. Tak už začínám pokukovat vážně po kuchyních. Mám na to prostor 9m2 a chtěla bych ten prostor využít naplno. Celkem mě v poslední dobře zaujali kuchyně v oresi, a ze všech těch řad co nabízí mě nejvíc imponuje asi livanza, jak cenou tak i vhledem. Tak kdyby s ní měl někdo nějaké zkušenosti, tak budu jen ráda, případně i nějaké rady co do kuchyně atp...:) Děkuju ...
Veruss

Re: Oresi recenze

Odeslatod LuckaPink v Pát 15. Črc 2016 15:03:59

ahojky, my máme doma Livanzu a za mě teda super, jak návrh který jsem ani nemupravovala, tak i vzhled se mi moc líbí, mám jí už přes rok - nechávala jsem si jí dělat zrovna když s ní začali- a zatím všechno OK. Jen jsem si koupila mikrovlnku, abych mohla dětem ohřívat jídlo a moc se do té kuchyně nehodí...
LuckaPink

Odeslatod Patrisha v Úte 19. Črc 2016 7:48:05

od toho studia nic nemám, tak nemůžu říct tak či tak, ale rozhodně doporučuju nechat si udělat kuchyň na míru... Je to lepší...
Patrisha

Odeslatod Polhanka v Pát 22. Črc 2016 15:07:38

Ahojte, my máme taky kuchyň od oresi, byla to pro nás taková zlatá střední cesta, mohli jsme si dovolit o něco dražší kuchyň, ale zase jsme si řekli, že to co za tu cenu nabízí je moc příjemný, tak že do toho půjdem. Takže máme kuchyň do L takovou šedo-dřevěnou a jsem s ní moc spokojená. Spotřebiče máme vestavěný, tak super nepřekáží ve vzhledu kuchyně a i kvalita je k ceně dobrá...
Polhanka

Odeslatod Hejka v Stř 03. Srp 2016 8:01:22

Holky já se na novou kuchyň teprve chystám. Ale myslím že je nejlepší si vybírat lepší materiál a pak to bude dobrý.
Hejka

Odeslatod Marikas v Pát 12. Srp 2016 16:43:10

Ahojky holky, my máme od oresi udělanou kuchyň z řady Livanza a já jsem teda velmi spokojená, jooo je pravda, že jsem si za nějaké věci připlatila, třeba dojezdy, indukci jsem chtěla místo klasický varný desky, tak jsem si nechal vestavit všechno co šlo, ještě jsem si nechala všechno udělat z těch nejlepší materiálů, takže mě ta kuchyň vyšla na celkem vysoký peníz, ale za to že budu mít dlouho dobrou kuchyň to myslím stojí...
Marikas

Odeslatod Pavlínka v Pon 29. Srp 2016 15:28:49

Mam také kuchyň z Oresi, začínáme druhý rok a zatím je všechno v pohodě. Montáž jsme od Oresi nechteli, kuchyň mam do tvaru U 4,5metru a manželův tatínek, je takový kutil, že nám kuchyň sestavil sám (s pomocí manžela)a ušetřili jsme na tom taky pár kaček. Jinak vybírali jsme kuchyň v jejich prodejně v Kolíně, zaplatili jsme tam zálohu a za několik týdnu jsme si jeli kuchyň vyzvednout, tam nám kuchyň předali a dál to bylo na nás - nebo-li na tchánoj a manželoj a jejich kus práce musím taky pochválit, poličky a skříňky mi zatím pevně drží přibitý na zdi.
Pavlínka

Odeslatod Darinka5 v Pát 23. Zář 2016 12:30:17

Já jsem si vybrala firmu Oresi na základě zkušenosti mojí dobré kamarádky, měla jsem tedy možnosti si před naší koupí kuchyň od oresi prohlídnout i jinde než v jejich studiu. Objednání kuchyně bylo jednoduché jen jsme jim nechali nějakou zálohu na kuchyň a po namontování jsme kuchyň doplatili. Na montáž mají vlastní lidi což mi bylo sympatické, tak uvidíme co ukáže čas, ale zatím spokojenost.
Darinka5

Další

Zpět na Bydlení a design