Oresi recenze

Moderátor: Living

Re: Oresi recenze

Odeslatod Hejka v Čtv 20. Črc 2017 13:42:32

Já jsem v oresi studiu byla asi před dvěma týdny poptat kuchyň a s přístupem firmy jsem byla spokjená. Návrh mi udělali dobrý, nechala jsem si udělat světlou kuchyň s takovou tmavě šedou linkou + spotřebiče, s tím že budu mít troubu v úrovni desky, to je podle mě dobrá vymoženost, tak uvidíme jak to bude vypadat, mají přijet příští týden, už se těším až se téhle staré kuchyně zbavím.
Hejka

Odeslatod Barca3979 v Úte 25. Črc 2017 6:37:06

My máme kuchyň od Oresi, namontovanou asi před dvěma týdny. Vybrali jsme z řady Livanza, což je kvalitnější provedení než Dolti. Livanza se vyrábí v Německu, použity jsou pojezdy a kování Blum, které má doživotní záruku. Komunikace s prodejci na prodejně, konkrétně v Šumperku, byla skvělá, paní nám navrhla kuchyň naprosto dle našeho přání, neměnili jsme téměř nic, držela se rozpočtu. Samotná montáž proběhla také naprosto perfektně, montér profesionál, vše precizně udělané, pracovní deska uříznutá a namontovaná tak, že spoje jsou téměř neviditelné. Navíc nás montér sám upozornil na dvě malé vady, které postřehl, okamžitě vše nafotil a obratem zaslal do Oresi k vyřízení reklamace. Šlo o téměř neviditelné vady v korpusu zevnitř, kde se nepatrně lišil spoj, což bych já jako laik okem nepostřehla, ale dle jeho slov by se časem mohlo začít nějak rozpojovat nebo kroutit. Takže kuchyň lze používat a poté až bude vyrobeno nové, tak se skříňky vymění kus za kus. Ještě čekáme na grafosklo, které bude cca za 4 týdny. Jak budu s kuchyní spokojena ještě nevím, ale působí na mě kvalitně, tak snad tomu tak i bude.
Barca3979

Odeslatod IvanaR v Pát 18. Srp 2017 11:19:35

ahoj ahoj, ja jsem ted v utery taky kuchyni koupit, maji ji privest az na zacatku zari, tak to musim ještě vydrzet v ty stary, ale na tamtu uz se fakt tesim, budu mit takovou hodne moderni i se spotrebici od nich a barovym pultem, tak snad vsechno naistaluji dobre. jak to dopadlo u vas hejko?
IvanaR

Odeslatod Ferin v Pát 18. Srp 2017 11:30:14

Janka8 napsal:Ahoj, naše kuchyň co máme od Oresi mi zatím vyhovuje, mám doma dvouleté dítě, takže se v posledních letech z kuchyně těžko dostávám, když pořád vyvářím a musím řict, že jak je tam všechno při ruce, tak zvládám korigovat i malého, když něco u kuchyně dělá, takže super... Údržba je celkem fajn, protože jsem zvolila materiály, že na nich nic moc není vidět, jen občas ty oťapkaný ručičky musím umýt.  

Tak dispozice a materiály jsou spíš záležitostí návrhu/výběru, než zásluha Oresi. ;)
Ferin

Odeslatod hegeka v Čtv 12. Říj 2017 8:51:22

Podle mě je důležité aby kuchyň hlavně dobře sloužila, přece jenom se v ní ženská pochybuje 24/7 takže je potřeba aby to měla udělané dost prakticky, a taky aby se jí v kuchyni hlavně líbilo. ;)
hegeka

Odeslatod Lůca-půca v Čtv 26. Říj 2017 14:30:44

To určitě no, to je asi to nejpodstatnější, proto jsou teď dobrý ty návrhy, a já měla ještě tu kliku že jsem ho měla zdarma :D Je pravda že v kuchyni teda nejsem furt, s manželem se střídáme, ale je teda udělaná hlavně podle mě :D Ale v oresi jsme byli oba, a nic nenamítal takže je asi taky spokojenej, jen se musí víc ohybat, protože jsem si linku nechala dát trošku níž, ale zase máme vysoko skříňky kam došáhne jen on, takže každý máme něco. :D
Lůca-půca

Předchozí

Zpět na Bydlení a design