Nová kuchyně

Moderátor: Living

Nová kuchyně

Odeslatod bmoncab v Ned 27. Bře 2016 15:50:41

Dobrý den,
koupili jsme byt k celkové rekonstrukci a v tuto chvíli řešíme návrh a pozdější realizaci kuchyně. Chtěla jsem poprosit o radu, zda navrhnout všechno sami či si nechat poradit v nějakém kuchyňském studiu (v tom případě kde abychom za to nedali tisíce?) a dále kde kuchyň koupit. Zda kuchyňské studio, najít truhláře apod. Nějakou představu máme ale co se týče návrhu jsme začátečníci. Děkuji za rady
bmoncab

Re: Nová kuchyně

Odeslatod jiřin v Ned 27. Bře 2016 19:49:19

Určitě bych napsal odkud jsem, to už možná někdo do SZ napíše doporučení.
jiřin

Odeslatod bmoncab v Pon 28. Bře 2016 13:27:53

Taky pravda. Stredni cechy - okres Benešov
bmoncab

Odeslatod julkah v Stř 13. Dub 2016 15:43:59

Ahojda, být vámi, tak bych si to určo nechala někým nákres udělat, zaprvé - tím zjistíte co se Vám líbí a co ne a za druhé - to třeba vnukne nějaké nápady co kam chcete dát a pod... Já sama, když jsem si vybírala kuchyň jsem si prošla několik studií a nechala jsem si udělat návrhy, tam kde je měli zdarma. Některý byli naprosto strašný i tou grafikou, takže mě asi z 5 oslovených zaujali jen dva návrhy, ve finále to dopadlo na oresi protože cenově nám vyšla o něco líp a zatím jsem kuchyní spokojená. Máme jí rok a ještě mě neomrzela. Rozhodně přeju pevné nervy a doufám, že něco hezkého si brzo vybrete ;)
julkah

Odeslatod Martilian v Čtv 14. Dub 2016 21:00:45

Inspirace :-) jen barevná ale.
Přílohy
Kuchyň jinak 027.jpg
Kuchyň jinak 029.jpg
Kuchyň jinak 025.jpg
Kuchyň jinak 020.jpg
Kuchyň jinak 012.jpg
Kuchyň jinak 015.jpg
Kuchyň jinak 08.jpg
Kuchyň jinak 07.jpg
Kuchyň jinak 01.jpg
Kuchyň jinak 030.jpg
Martilian

Odeslatod babrlka v Stř 27. Dub 2016 8:24:09

záleží, jaké máte požadavky a dispozice místnosti, jestli jim bude odpovídat sériová výroba nebo potřebujete/chcete něco vyloženě na míru, Taky záleží na vašem rozpočtu. My teď taky vybíráme kuchyni(dceři) a ta zvažuje i nějakou barevnější. Zaujaly nás tyhle v Jeně http://www.jena-nabytek.cz/hledani/?query=Blues
jednouduchá, ale právě se jí moc líbí ta tyrkysová. Tak třeba můžete mrknout právě i takhle po e-shopech
babrlka

Odeslatod Kačis v Stř 08. Čer 2016 11:29:07

Ahoj, to je podle mě hodně individuální, někdo má na tyhle návrhy střevo, někdo zase ne a to je pak lepší prodiskutovat s někým kdo se v tom pohybuje. Já jsem asi něco mezi, měla jsem to promyšlený a když jsem pak došla do oresi, kde mě okouzlila jedna kuchyň z jejich řady livanza, tak mi trošku rozbili hračky, protože jsem měla naplánovaných až moc věci a málo prostoru. Takže jsme společnými silami došli k vyhovujícímu návrh, kdy mám v kuchyni vše co jsem chtěla jen jinak vymyšlené a když mám už kuchyň doma, tak je vidět, že člověk má v oku jiný měřítka než jaký pak ve skutečnosti jsou a opravdu to co mám je pro mě lepší... Takže je to asi na vás, pokud si myslíte že návrh zvládnete sami, tak proč ne, ale rozhodně lidi co se tím zabývají vám neporadí nic špatného, spíš vám jen řeknou jestli by to tak šlo nebo ne a pokusí se vymyslet náhradní řešení..:)
Kačis

Odeslatod MarianaM v Ned 03. Črc 2016 20:26:33

kuchyni jsme si nechali delat na miru, sice stojí více nez bezná z obchodu, ale je to na více let, tak jsme do toho sli. Delala nám ji firma Interiery4u- návrh designu i montáž.
MarianaM

Další

Zpět na Bydlení a design