Kuchyně - Brno - zkušenosti? Doporučení?

Moderátor: Living

Kuchyně - Brno - zkušenosti? Doporučení?

Odeslatod Eva23 v Pát 06. Pro 2013 9:09:04

Dobrý den,
budeme zařizovat kuchyň v novém bytěa chtěla bych znát Vaše zkušenosti s různými kuchyňskými studii či truhláři v Brně. Asi před třemi lety jsme pořizovali kuchyň do současného bytu a byli jsme v Hanákovi (kde návrh celkem ušel, ale hlavně cena byla přemrštěná), pak jsme taky zkusili Nadop, ale tam vytvořili návrh bez jakékoliv kreativity (přišlo mi to, že skřínky napasovali do programu a bylo to) a cena byla taky vysoká. No nakonec jsme skončili v Blansku v Monarcu, kde se nám líbil návrh a i cena (něco přes 100tis včetně spotřebičů).
Takže bychom si přáli kuchyň v přibližné ceně, moderní, kvalitní a studio v Brně. Zvažujeme i kuchyň na míru. Ikeu nechceme.Zaujalo mne třebas toto: http://www.domovnamiru.cz/.
Máte nějaké návrhy, tipy, doporučení, zkušenosti? Budu ráda za jakékoliv podněty :)
Díky. :)
Eva.
Eva23

Re: Kuchyně - Brno - zkušenosti? Doporučení?

Odeslatod Zdislava v Pát 06. Pro 2013 9:59:14

Tedy mě na tom webu zaujalo pouze to, jak mimořádně ošklivé mají vizualizace ve fotogalerii, a množství pravopisných chyb v popisech realizací.
Zdislava

Odeslatod jasperjus v Pát 06. Pro 2013 10:32:15

Hi I like this site its a master peace. Glad i discovered this on google. You efforts to provide us so nice and useful information are pretty good.
jasperjus

Odeslatod Tamagotchi v Pát 06. Pro 2013 10:58:04

Ahoj, no dobře nadesignové kuchyně mají v design Aťák. Nebo zajímavé řešení na míru mají i kuchyně Oresi, které mají v Brně hned několik prodejen.
Tamagotchi

Odeslatod nene v Pát 06. Pro 2013 12:26:08

Zaujalo mne třebas toto: http://www.domovnamiru.cz/.

Jasně, nejspíš reklama, ale pohrabala jsem se na stránkách a ano, kdyby mi nebyli z ruky, tak se zajdu podívat, stránky čitelné, snaživé, návrhy rozumné a je cítit ochota vyjít vstříc.
Našla jsem si pár myšlenek i pro sebe....jo, zašla bych tam s nadějí, že pořídím a budu spokojená.
nene

Odeslatod Eva23 v Pát 06. Pro 2013 12:48:59

Ještě zvažujeme http://www.gabon.cz kuchyně, prý jsou trochu dražší, ale z recenzí vyznívá spíše spokojenost...

ten Domov na miru jsem vyguglila, na nejremeslnici mají pozitivni reakce, cena kuchyní přijatelná, tak nevím, chtělo by to konkrétnější zkušenost od někoho...

Oresi kuchyň mají rodiče, rustikální, ale co jsme koukali na galerii, tak nás tam nic moc nezaujalo, a navíc jsem se někde dočetla, že tam u nich není moc prostor k variaci dvířek a barev...

Pravě jsme zvažovali něco menšího, příbuzní mimo Brno využívají služeb místního truhláře, tak jsem si říkala, proč nevyzkoušet něco podobného tady v Brně. Menší firma - menší náklady, lepší než platit za "značku". Koneckonců i sebedražší kuchyň nebude za 10 let vypadat stejně dobře jako nově pořízená. A za 10-15 let se nám bude levnější kuchyň měnit líp než nějaká předražená... :roll:

Ten design Aťák vypadá zajímavě, nedočetla jsem se, jestli dávají návrh zdarma? A nakolik od nich asi kuchyň vyjde?

Každopadně těch menších studií je hodně, ale chce to vybrat kvalitní, aby pak člověk nebyl zklamaný a naštvaný... :-/
Eva23

Odeslatod nene v Pát 06. Pro 2013 13:05:13

Co jsem tak četla, pořídit si kuchyň od Oresi může být pěkný nápor na nervy - nevylučuju, že šli "do sebe", ale před pár lety ORESI rovnalo se kuchyň pozdě, neúplná, problémy s reklamací a vyřešením čehokoli.
nene

Odeslatod Ferin v Pát 06. Pro 2013 13:07:26

Nechápu, že tady někdo doporučuje Oresi. Kvalitou (pravda, i cenou) jsou na nejspodnější příčce žebříčku. V drtivé většině člověk slyší dost negativní reakce. A flexibilitou podle všeho taky neoplývají.

Eva23 napsal: Menší firma - menší náklady...

Přesný opak je většinou pravdou (mám na mysli samozřejmě jednotkový náklady). ;)
Ferin

Další

Zpět na Bydlení a design