Jaké matrace na postel z palet?

Moderátor: Living

Re: Jaké matrace na postel z palet?

Odeslatod Pritel v Úte 01. Říj 2013 12:53:23

Jsa slušně vychován, nedá mi ještě neodpovědět na problém s toaletním papírem.
Ač zcela nerozumím psanému, protože i bílý papír může mít vzorek, bude asi podstatné jak je ten vzorek proveden.

Vzorek může být proveden "ražbou", která může být buď "vtlačená" nebo "vytlačená".
Při zvětšení by se pak mohla jevit vtlačená třeba jako podrážka a vytlačená- jako šmirgl .

jelikož se ovšem bavíme o jemném papíru, nemyslím si, že by to mělo mít zásadní vliv na funkci, pro kterou byl výrobek určen.
Spíše pak jde o pohled vizuální - estetický.

Co se mne týče, preferuji černý toaletní papír značky Renova :-)
Neříkej hop, dokud nepřeskočíš.
Neříkej hop, ani když přeskočíš - nejdříve se podívej, do čeho jsi skočil.

Pritel

Odeslatod Majka v Úte 01. Říj 2013 13:12:52

Jo, už jen čekáme, kdy sem dáš odkaz na firmu, co ten panapr prodává :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)

:smile-45:
Majka

Odeslatod Rutja, syn boha Ukky v Úte 01. Říj 2013 13:30:15

Renova má tak hnusné barvy, že černý je jediný, na který se dá podívat.
Rutja, syn boha Ukky

Odeslatod Pritel v Úte 01. Říj 2013 14:29:43

Majka napsal:Jo, už jen čekáme, kdy sem dáš odkaz na firmu, co ten panapr prodává :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)

:smile-45:

To jsi mne, Sluníčko, zaskočila :oops:
Myslel jsem si, že dobré se prodává samo :-)

:smile-61:

Pritel

Odeslatod LoremIpsum v Úte 01. Říj 2013 17:48:25

mayenka_m napsal:Tak pardon, jsem tu nová a v předchozích příspěvcích jsem na podobný dotaz nenarazila. Nenajde se někdo, kdo by mi byl ochoten poradit?

Děvče zlatý, co ty vlastně chceš? Moje rada tě pooprudila, ale matrace je záležitost individuální. Pokud chceš zodpovědně hledat vhodnou matraci, musíš zvažovat řadu věcí, např. zda jsi zdravá nebo se zdravotními problémy, jak spíš (na zádech, boku, břiše), jak máš "klenutou" postavu, kolik vážíš, jak se potíš, zda preferuješ spíše tvrdší nebo měkčí matrace, matrace z přírodních materiálů nebo "umělohmotné", na jaký podklad (jaká je rozteč mezer na paletách; není totiž důležité, že předpokládáš, že je to
mayenka_m napsal:... podobné jako u postelí se dřevěným roštem ...
ono záleží spíše na té rozteči) a v jakém prostředí (teplota, vlhkost, proudění vzduchu) bude matrace umístěna, atp. V těch starších vlákech tohleto všechno je napsáno, kromě toho tam najdeš celkem komplexní přehled jak po stránce teoretické (co vše se dá pořídit a jaké jsou charakteristiky), tak po stránce praktické (doporučení konkrétních modelů, výrobců, pozitivní i negativní zkušenosti).
Ale ať už výběru věnuješ sebevíce času, jak se ti na nové matraci bude ležet a spát zjistíš stejně až po několika týdnech každodenního používání.
Pozn.: Tento příspěvek zcela určitě neměl vyznít negativně.
LoremIpsum

Odeslatod mayenka_m v Úte 01. Říj 2013 18:59:55

Díky všem za příspěvky, především za ty, které byly k věci. ;) Nakonec jsem se obrátila na prodejce matrací a problém jsem vyřešila. :) Za dva týdny by mi měly být matrace dodány, tak snad jsem vybrala dobře. Nechám se překvapit. :)
mayenka_m

Odeslatod evaka2 v Úte 01. Říj 2013 22:51:08

mayenka_m napsal:Díky všem za příspěvky, především za ty, které byly k věci. ;) Nakonec jsem se obrátila na prodejce matrací a problém jsem vyřešila. :) Za dva týdny by mi měly být matrace dodány, tak snad jsem vybrala dobře. Nechám se překvapit. :)

No, to jsi udělala nejlíp jak jsi mohla :lol: . Kdyby ses totiž obrátila na prodejce čehokoliv jinýho, asi bys problém nevyřešila . Jenom nám sem prosím tě za dva týdny na něj nedávej odkaz :x ! Nám bude stačit, že budeš překvapená (a předpokládám, že i spokojený) ty :o ! ;)
evaka2

Odeslatod Pritel v Stř 02. Říj 2013 4:34:28

evaka2 napsal:No, to jsi udělala nejlíp jak jsi mohla :lol: . Kdyby ses totiž obrátila na prodejce čehokoliv jinýho, asi bys problém nevyřešila . Jenom nám sem prosím tě za dva týdny na něj nedávej odkaz :x ! Nám bude stačit, že budeš překvapená (a předpokládám, že i spokojený) ty :o ! ;)

To s tím obracením, bych netvrdil s takovou jistotou.
Mnohdy jsem se přesvědčil, že "prodavač" není rovno s "odborník".
Pakliže se ještě narazí na takového, který aniž by věděl a přiznal, že neví, tak z nějakého osmého smyslu - bude vyprávět nesmysly .

Tudíž se může stát, že prodavačka spodního prádla bude vědět o televizích více než prodavač v elektro - a naopak :-)

Tak třeba by mohli skvěle poradit (co se týče matrací) na SWEETPARADISE.
:smile-08:

Pritel

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design