Jaké matrace na postel z palet?

Moderátor: Living

Jaké matrace na postel z palet?

Odeslatod mayenka_m v Pon 30. Zář 2013 15:18:48

Zdravím,
příteli se líbí nábytek z palet, tak jsme si pořídili postel vyrobenou z europalet. Chtěla bych se poradit, jaký typ matrace by byl na tuto postel nejvhodnější? Asi to bude podobné jako u postelí se dřevěným roštem, předpokládám. Potřebovala bych, aby přes matraci netlačila dřevěná prkna. Jaký typ matrace byste mi doporučili? Rozhoduju se mezi sendvičovou nebo pružinovou matrací a nevím, která by byla vhodnější. Má někdo z vás postel z palet a jakou jste zvolili matraci?
Předem díky za případné rady a komentáře
Mája
mayenka_m

Re: Jaké matrace na postel z palet?

Odeslatod LoremIpsum v Pon 30. Zář 2013 17:10:38

;)
search.JPG
Pozn.: Tento příspěvek zcela určitě neměl vyznít negativně.
LoremIpsum

Odeslatod mayenka_m v Pon 30. Zář 2013 21:04:08

Tak pardon, jsem tu nová a v předchozích příspěvcích jsem na podobný dotaz nenarazila. Nenajde se někdo, kdo by mi byl ochoten poradit?
mayenka_m

Odeslatod Rutja, syn boha Ukky v Pon 30. Zář 2013 21:29:44

Já bych byl ochotný, :2_hot: :2_hot: :2_hot: jenže nevím co poradit. Nepamatuju se, že by se mi na nějaké matraci leželo hůře nebo lépe. Někdy už fakt čekám dotaz, jestli je lepší jednobarevný nebo vzorkovaný toaleták a od kterého výrobce musí být, aby měl ten správný účinek.
Rutja, syn boha Ukky

Odeslatod fůrie v Pon 30. Zář 2013 23:09:09

mayenka_m napsal:Tak pardon, jsem tu nová a v předchozích příspěvcích jsem na podobný dotaz nenarazila. Nenajde se někdo, kdo by mi byl ochoten poradit?

dotazů na matrace je tu asi milion, zkus co ti radí Lorem, zadat do vyhledávače tady na livu, jestli je matrace na paletě, nebo na posteli je asi šumák
http://www.living.cz/vyhledavani.html?c ... qg5r6tt5y9
tady se v tom můžeš hrabat do rána :mrgreen:
Tvá Máňa Obrázek
fůrie

Odeslatod fůrie v Pon 30. Zář 2013 23:12:51

pokud se ovšem zejtra nevytasíš s nějakou naprosto úžasnou, luxusní, lacinou anevimjakouještě matračkou sama ;)
Tvá Máňa Obrázek
fůrie

Odeslatod evaka2 v Úte 01. Říj 2013 0:07:12

fůrie napsal:pokud se ovšem zejtra nevytasíš s nějakou naprosto úžasnou, luxusní, lacinou anevimjakouještě matračkou sama ;)

Ale musí být na postel z palet :smiley12: . Ty jsou totiž speciální a jiný než na obyčejnou postel se špriclema :roll:
evaka2

Odeslatod Pritel v Úte 01. Říj 2013 12:23:49

Vždy mne dokáže pobavit diskuse, kdy někdo místo řešení otázky řeší své vlastní ego :-)

Docela hodně často cestuji - a při cestách občas i spím. Tudíž mohu, alespoň za sebe, prohlásit, že se mi nespí na všech matracích stejně. Ovšem, každý jsme určitou fyzickou individualitou, tudíž neplatí to - co vyhovuje mně, musí vyhovovat všem :-)

Takže - matraci vybírat dle sebe :-)

A typ?

Myslím si, že právě u palet (pokud je to standartní rozměr, kdy jsou mezery mezi laťkami cca 4 cm, je zcela jedno , jakou použijeme matraci. Nevidím v tomto směru až takový rozdíl mezi paletou a pevným laťkovým roštem. A tam mohu použít jakoukoli matraci - na rozdíl od nastavitelných lamelových roštů.

Co se výšky týká, osobně jsem viděl paletové postele s nízkou matrací, ale i s "americkou matrací", ale tam už ta cena matrace značně převyšuje cenu postele :-)
Neříkej hop, dokud nepřeskočíš.
Neříkej hop, ani když přeskočíš - nejdříve se podívej, do čeho jsi skočil.

Pritel

Další

Zpět na Bydlení a design