Kuchyňské studio Alnus - máte s ním zkušenost?

Moderátor: Living

Re: Kuchyňské studio Alnus - máte s ním zkušenost?

Odeslatod Tornado Lou v Čtv 09. Kvě 2013 21:46:01

No tak vidíš jak je tohle kuchyňský studio zvláštní a jedinečný. Když si předem nedomluvíš schůzku, tak tě ani nepustí dovnitř, protože jsou všichni v terénu.
A místo aby to zákazníci ocenili a napsali to tady jako pozitivní odezvu, tak si stěžujou a marní čas anonymní internetovou kritikou. :mrgreen:
Tornado Lou

Odeslatod Scrabble v Pát 10. Kvě 2013 7:56:49

A není to jen nějaká novinka v práci se zákazníkem?Já si v Mikulově o dovolené chtěla dát na náměstí ve vinárně!!! víno a taky jsem nepochodila.Asi jsem měla předem zavolat.

Co je to "od soukromníků"?Alnus asi taky není státní,městský nebo družstevní atd. podnik,ale privátní alias "od soukromníka"
Scrabble

Odeslatod nene v Sob 11. Kvě 2013 6:40:38

Tak jsem byla chvilku mimo internetové připojení a koukám, že se to tu pěkně rozvířilo :lol: . Zajímavé, jak potencionální zákazníci - zákaznice naprosto přesně pochopili-y, o čem jsem psala a jak jsme se před branami Alnusu ve Strážnici cítili - díky za vaše reakce, líp bych to nenapsala. To, že se na stránkách Alnusu objevil u kontaktu dovětek, že "Před osobní návštěvou je nutné se nejprve kontaktovat a domluvit si schůzku." je sice hezké, ale naprosto to neřeší situaci, kdy člověk zmasírován reklamou a vědoucí, kde Alnus ve Strážnici je, tam prostě zajede - jako do každého kuchyňského studia.
Takhle to ve Strážnici vypadá - při pohledu z hlavní cesty - je snad jakýkoli důvod si myslet, že to funguje jen na zavolání?
Ta na snímku otevřená velká brána byla zavřená, komunikátory na sloupu u malé branky naprosto nekomunikovaly.....no, vše již bylo napsáno a -vyjma zaměstnance firmy- i pochopeno.
Přílohy
Snímek obrazovky 2013-05-11 v 7.31.31_Fotor_20130511.jpg
nene

Odeslatod Tornado Lou v Sob 11. Kvě 2013 21:23:10

No právě na tomhle je vidět, že ty nejlepší a nejluxusnější kuchyňský studia se vyznačujou tím, že svoji výrobní halu označí obrovským nápisem PRODEJNA a hlavně tam nesmí lézt kdejakej póvl přímo z ulice. To je snad jasný že před návštěvou takhle výjimečného architektonického ateliéru si každý pečlivě nastuduje jeho www stránky a požádá předem o možnost osobní konzultace se špičkovým architektem, který pak vyjde vstříc jeho individuálním požadavkům na sestavení kuchyňské linky z individuálně a originálně navržéných a přesně na míru vyrobených designových prvků.
Tornado Lou

Odeslatod Majka v Ned 12. Kvě 2013 0:16:19

Já to tu čtu prvně, tak jsem si našla webovky. Musím říct, že na mě je tam příliš moc keců. Je to únavné a nic se nedozvím. A některé odkazy nejsou funkční. Dala bych si to dopořádku a ubrala omáčky.
Majka

Odeslatod nene v Pon 13. Kvě 2013 8:34:37

No, my si tam prošli v podstatě jen fotogalerii a chtěli jsme něco zjistit "naživo"....atd. atd. :smiley25:
nene

Odeslatod Behunek v Stř 19. Lis 2014 19:49:33

Zdravím,

na základě vlastních zkušeností doporučují všem vyhněte se ALNUSU velkým obloukem, myslím že tich 120km by mohlo být dostačující. Návrh ještě ujde, dělají hezké vizualizace (nevím jestli oni, nebo subdodavatel-profesionál), realizace hrůza!!! A to vše za astronomické ceny. Momentálně reklamace řeší právníci, takže nemůžu zveřejnit fotky. Až to ukončí, dodám fotky.

PS: Ve Strážnici se Vám nikdo věnovat nebude, pokud nemate to štěstí, že zastihnete pana ředitele nebo obchodního zástupce, alias vedoucí projektů (1x) nebo p.architektku (1x). Zaměstnanci (dělnici) se s Vámi nesmějí vybavovat.
:palec_down:
Behunek

Odeslatod Pannovotny v Čtv 10. Pro 2015 23:01:33

Dobry den,
Je sice pekne ze tu marketak z alnusu chce zmenit povest alnusu, ale nez si psat dobre recenze by bylo lepsi prestat podvadet zakazniky. Predrazene ceny, navysovani cen, nedodrzovani terminu a arogantni chovani alnusu jen tak moderovanim diskuzi nevyresite.....
Mam s vami jen tu nejhorsi osobni zkusenost velmi podobnou jako ostatni v teto diskuzi. Nedoporucuji nikomu.
P.Novak
Pannovotny

PředchozíDalší

Zpět na Bydlení a design